ערבים הציתו בית יהודי בשכונת בית חנינא בירושלים

אלחנן גרונר | ט׳ בסיון ה׳תשע״ב (30/05/2012)

לאחר שבועיים של אלימות בלתי פוסקת מצד ערביי בית חנינא שפגעו שוב ושוב בבתי היהודים שנגאלו בשכונה, הציתו הלילה ערבים את אחד הבתים. "מעניין מה היה קורה אם כך היו תוקפים על בסיס יומי ,שוהים בלתי חוקיים סודנים בדרום תל אביב", אומרים ב'קרן לאדמות ישראל'.

אנשי 'הקרן לאדמות ישראל' מדווחים כי אתמול בערב (ג') הציתו ערבים את אחד משני הבתים שנגאלו לאחרונה בשכונת בית חנינא בירושלים.

"בסביבות השעה 20:30 בערב הציתו ערבים את הבית, ככל הנראה באמצעות השלכת בקבוק תבערה דרך אחד החלונות", אומר אריה קינג מהקרן לאדמות ישראל בשיחה עם הקול היהודי. "בזמן ההצתה היה אדם אחד בבית והוא ניסה לכבות את האש. בסופו של דבר חדר שלם נשרף כליל", אומר קינג.

בשני הבתים במתחם המכונה "נוף שמואל", מתגוררים משפחה וקבוצת רווקים.

בקרן לאדמות ישראל שגאלה את הבתים, אומרים כי במשך השבועיים האחרונים ערבים מיידים אבנים ובקבוקי זכוכית אל הבתים מדי יום, מה שגרם לניפוץ עשרות חלונות בבתים. בנוסף ניפצו שמשות רכבים של תושבים המתגוררים במקום.

ההצתה הלילה היתה השיא לאחר שגם במוצאי חג השבועות ניסו ערבים להצית את אחד המבנים אך ללא הצלחה.

בקרן אומרים כי המשטרה אינה פועלת לעצירת האלימות הערבית. "משטרת ירושלים לא מבצעת במקום פעילות סמויה ולא ביצעה מעצרים", אומר קינג. "מעניין מה היה קורה אם כך היו תוקפים על בסיס יומי ,שוהים בלתי חוקיים סודנים בדרום תל אביב".

עוד בנושא:

תגיות: , , , , , ,

תגובות (2)

  1. avatar מאת רותם:

    אוייי … התשקורת מבלבלת. התבלבלתי. המציאות האמיתית והמופקרת של המדינה טסה לי לפנים.

  2. avatar מאת חנה אייזנמן:

    על סמך מה אתם קובעים שהיו אלה ערבים? מתאים, בהחלט, לחלאת המין האנושי מזרע "ישראל", או, אולי, פעלו יחדיו כל יצורי השאול האלה.

הוסף תגובה


* שדות המסומנים בכוכבית הינם שדות חובה

מבזקים