הבלוג של אלישוב הר-שלום

מפוררים את צה

מפוררים את צה"ל

י"ג סיון התשע"ו   19.06.2016 10:42
המון העם שתומך באלאור הוכיח את שפיותו וליבו הבריא המבדיל בין אוהב לאויב וככל שנגדיל את אחדותנו ואת תחושת הערבות ההדדית נוכל להרים את צה"ל מן בור הביזיון שנפל אליו

אני זוכר היטב את האימה שאחזה בראשי הצבא באותו קיץ ארור על החולות הזהובים של גוש קטיף ז"ל. "מבצע ההתנתקות חייב לצאת לפועל. כל גילוי של סירוב פקודה בקרב החיילים עלול לפרק את צה"ל" - זה הוחדר כל כך חזק, חזק מספיק בכדי שגוש קטיף תחרב במספר ימים, המבצע עבר בהצלחה, העיקר, צה"ל לא התפרק, כי פקודה זה פקודה.

והנה עשר שנים אחרי והקרע ישנו, גדול ומכוער, הוא אינו מגיע מן האזרחים אלא מתוך הצבא בעצמו מפקד זקוף קומה ומגוהץ מדים מיישר מבט קר על חניכו שלו המשווע לעזרה ועושה את הדבר הנורא מכל ומסיר אחריות,מפקיר חייל בשטח.זה כלל אינו קשור אם החייל פעל כשורה או לא, מפקד המעיד על חייליו על דוכן הנאשמים הוא זה שמפורר את הצבא,הוא זה הזורע את הפחד המשתק כל חייל בשדה הקרב והוא להישאר מאחור.וכי במי מדובר? בעבריין? במחבל? מדובר באחד מתוך רבים מטובי בנינו שמוסרים נפשם יום ולילה למעננו ולמען עתידנו,אחד מתוך רבים מטובי בנינו שמבין שמחבל זה סכנה ושחיי חיילים ואזרחים קודמים לחייו של הוזה ומשוגע המבקש ליטול חיים.

דיי,הגיעו מים עד נפש, הורגלנו בתוך מציאות חיינו לדברים שלא יעלו על הדעת,הורגלנו לימים בהם בכל יום דם נשפך ברחובות, עד כדי כך נשחקנו שאם מדובר בפיגוע עם פצועים בלבד או מספר מועט של נרצחים אנו נושמים לרווחה ,הורגלנו לכך שאין באמת מענה לטרור שהרי למנוע לא ניתן אלא רק לעכב, אך לזה אסור לנו להסכים,לזה אי אפשר להתרגל לא נקריב את טובי בנינו על מזבח הנאורות ולמען מה? בכדי שנקבל עוד צביטה על הלחי ועוד אישור לנשום מהעולם?

ואולי חלילה זה לא העולם ו"מקבלי החלטות" שלנו חששו שיתעורר לו הדוב וימאס בדבש ובנימוסים שהרי החייל היורה הפר את "השקט" והם למען בטחון האזרחים ושלמות הצבא חייבים לעשות הכל בשביל להשיב את "השקט" לרחובות וזה בוודאי מספיק חשוב כדי להפקיר חייל.

הבטחתם יונה - בנתיים אתם מפוררים לנו את הצבא.

אך אל לנו להתייאש המון העם שתומך באלאור הוכיח את שפיותו וליבו הבריא המבדיל בין אוהב לאויב וככל שנגדיל את אחדותנו ואת תחושת הערבות ההדדית נוכל להרים את צה"ל מן בור הביזיון שנפל אליו, ככל שנדע ולא נתבייש לומר בראש מורם ובשפתיים עקרות מגמגום כי מול המבקשים להורגנו חיינו וחיי חיילנו קודמים כך נוכל להשיב המציאות לתיקונה.

הוספת תגובה

שלח

4 תגובות
4 הבטחתם יונה, הבאתם נמר שטובח בנו! אך אתם לא מרגישים שזה נמר...יונה
כ"א סיון התשע"ו
מי שלא מבחין שהאוייב מסרב לפעול בסובלנות!
( אלא אם היא תגרור אותנו לים -וכפי שהאוייב התבטא "גם את מתינו...")
מחכה - כמו שרבלין אומר: "אנו מחכים שהטרור יפסק" - לא מבין שטרור לל אמענה - רק מתעצם !
אלא שהבעיה - כמובן בנו - היהודים! שמי שפוגע באויב כמו החייל, לא שליח של העם- ולכון שופטים אותו.- חבל כי החייל הוא שליח שלי!
אצל האוייב - כל מעשה של "שהיד" מיד כל העם של אויבינו שמח ומגבה ואין שופטים אותו.
3 יפה מאוד. ברור ומובן מאוד! ל"תבניה
י"ג סיון התשע"ו
2 מדהים אלישוב כל מילה בסלע! ל"תמוריה אפלקר
י"ג סיון התשע"ו
1 שתי גדות לירדן זו שלנו זו גם כןיהודי עם ארץ ישראל,
י"ג סיון התשע"ו
תודה על הבלוג הנפלא ,
בבקשה לספר לקוראים איפה אפשר לקרוא את כל מה שכתבת,תודה.
יש לך שירים טובים ועמוקים, היכן אתה מרכז אותם?
אלישוב הר-שלום

אלישוב הר-שלום

בין מאורעות החיים נשאר הלב מנגן
פעם בדיבור פעם בשתיקה
ופעם בשיח חי בין העט ליריעה
הרשם לעדכונים מהבלוג שלי
שלח

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח