גם מהיר וגם בטוח
כ"ו אב התשע"ו   30.08.2016 08:50

גם מהיר וגם בטוח

יח"צ

אינטרנט רימון מצהירים על שדרוג מהירויות גלישה וסינון גם יחד. "הגנה הכי מהירה בעולם"
כחלק מיעדי השיפור ושדרוג חוויית הגלישה הבטוחה ללקוחות, הכריזה חברת אינטרנט רימון על שנת 2016 כשנת המהירות. שורה של פעילויות טכנולוגיות שנקטה החברה מיצבו אותה, ללא ספק, כאחת מחברות האינטרנט המובילות והמהירות ביותר בישראל.
 
ואכן, כבר בתחילת השנה חיברה רימון את כל לקוחותיה לגלישה באמצעות 3 כבלים תת ימיים. רימון, היא היום ספק האינטרנט היחיד בישראל שלקוחותיו גולשים עם 3 כבלים שונים, התוצאה: גלישה במהירויות גבוהות במיוחד גם בשעות העומס.

עברו עוד מספר חודשים (מאי ויוני) והחברה שדרגה ללקוחותיה ללא תשלום, את מהירות הגלישה בספק ל-100 מגה. לשדרוג זה, הצטרפו עשרות אלפי לקוחות ומאז, מאפשרת רימון את שדרוג מהירות הספק ללא תשלום, גם ללקוחות שלא הספיקו להירשם ולהצטרף בזמן ולמצטרפים חדשים.

כעת הבשילה העת לקפיצת המדרגה הבאה בשדרוג מהירות הגלישה עבור הלקוחות: הגנה בזמן אמת שלא באה על חשבון מהירות וחוויית הגלישה. Real Time Pixel מבית אינטרנט רימון, הוא הדור הבא של טכנולוגיית ההגנה המבוססת על בינה מלאכותית. זוהי למעשה טכנולוגיית ההגנה המהירה ביותר בעולם, המקבלת החלטות הגנה לסרטים ותמונות בנאנו-שניה (מיליארדית-שניה). המהירות הזאת שקופה ומתרחשת עוד לפני שהעין האנושית הבחינה כי הופעלה הגנה. בכך היא משיגה את המטרה שלה להגן מבלי לפגוע במהירות ובחוויית הגלישה.

"עד היום אנשים חששו שהגנה באינטרנט עלולה לבוא על חשבון מהירות הגלישה", מסביר גיל גבריאל, מנהל אגף השיווק באינטרנט רימון, "היום אני שמח לבשר שזה שייך להיסטוריה. כחברה ששמה בראש סדר העדיפויות את שביעות רצון לקוחותיה, הצבנו לעצמנו מטרה להפוך את ההגנה המצוינת של רימון למהירה יותר מהעין האנושית, כדי שהלקוחות שלנו יוכלו לגלוש מהר כמו שהם אוהבים. הטכנולוגיה החדשה נבנתה במיוחד כדי לאפשר צפייה חלקה בווידאו סטרימינג באתרים כמו You Tube והיא מיושמת בהצלחה על רשת רימון מזה מספר חודשים".

 משה רוזנטל, מנהל אגף טכנולוגיות באינטרנט רימון אומר כי מדובר בפריצת דרך טכנולוגית של ממש. "צוות המהנדסים שלנו פיצח את השיטה. נעזרנו בשיטות מחזית הטכנולוגיה העולמית כמו בינה מלאכותית ורשתות נוירונים כדי לקחת את מערכות ההגנה ולאפשר להם לפעול במהירות הבזק ובזמן אמת".

גבריאל מוסיף "הפידבקים שאנחנו מקבלים מהלקוחות על מהירות הגלישה מצוינים! אנחנו כל כך בטוחים בהגנה ובמהירות הגלישה שאנחנו מעניקים ללקוחות היום, שלרגל ההשקה הרשמית, יצאנו במבצע חודש חינם ללא התחייבות ואנחנו מזמינים את כל מי שמעוניין להצטרף ולנסות". 

תגיות: אינטרנט, אינטרנט עם הגנה, אינטרנט רימון, גלישה בטוחה, מרשתת, רימון

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

0 תגובות

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח