בע"ה י"א שבט תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

גופשטיין: תודה לטראמפ, אבל יש לנו משהו הרבה יותר גדול

יו"ר להב''ה מסביר בקצרה מה יקרה כאשר באמת ילך עם ישראל אחרי ה': "אם אנחנו עם ה' - ננצח. עם ארה"ב או בלעדיה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ב' סיון תשע"ח - 12:56 16/05/2018
גודל: א א א

לאור האירועים האחרונים במדינה, העברת השגרירות, ההתפרעויות בעזה, תמיכת טראמפ ועוד. מפרסם בנצי גופשטיין מנכ"ל ארגון להב"ה סרטון קצר בו הוא מסביר על מי באמת כדאי לנו לסמוך.

"יש מיעוט קטן וקולני מעם ישראל שעצובים על כך שנהרגו בעזה חמישים ערבים. גם אני עצוב שנהרגו 'רק' חמישים", פותח גופשטיין וממשיך "כל מי שחודר לגבול ישראל צריך לחטוף כדור בראש. ואולי ככה הם יבינו שלא מתעסקים עם מדינת ישראל.

 אבל רוב עם ישראל השבוע חגג ושמח. חגג על שחרור ירושלים והעיר העתיקה ועל כך שיש פוליטיקאי אחד שעומד במילה שלו, הנשיא טראמפ. שהעביר את שגרירות ארה"ב לירושלים. כולם חוגגים את זה. אבל אנחנו, בתור יהודים מאמינים, צריכים ללמוד מזה דבר חשוב ויסודי.

כולם אומרים הנה, טראמפ איתנו, אפשר לבנות בירושלים וביו"ש ואפשר סוף סוף להרוג את כל אלו הבאים עלינו לכלותינו. אבל שכחנו דבר אחד חשוב ויסודי שיש לנו ותמיד היה לנו.

והוא הרבה יותר חשוב מהנשיא טראמפ. יש לנו את ה' שהוא המלך, והוא הממליך מלכים, המלך של כל המלכים. וה', תמיד איתנו, תמיד עם עם ישראל.

אנחנו כל יום אומרים בתפילה, כל בוקר, 'אלה ברכב ואלה בסוסים ואנחנו בשם ה' אלוקינו נזכיר', ולא משנה אם זה טראמפ, אובמה, פוטין או כל אחד אחר אם אנחנו נעשה את מה שה' רוצה מאיתנו, אם אנחנו נבטח בה', אף אחד לא יוכל עלינו. זו החושבה שלנו, ישראל - בטח בה' תמיד.

אנחנו לא צריכים את האישור של טראמפ לא כדי לבנות בירושלים, ולא כדי לבנות ביהודה ושומרון ולא כדי להחזיר את הר הבית לידינו, ולא כדי להרוג את כל אלו הקמים עלינו לכלותינו.

אם אנחנו נלך עם ה', אנחנו נצליח. עם ארה"ב או בלעדיה. אנחנו כאן ואנחנו ננצח. מי שיעזור יבורך ומי שיילחם בנו, לא יצליח", סיים גופשטיין.

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 38 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד