בע"ה ו' אב תשע"ח
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

מת ערבי שהיה מעורב באירועים נגד ישובי גוש שילה

פאוזי איברהים שמת ממחלה, היה שותף לפעילות ארגוני השמאל הקיצוני ולעתירות ותלונות רבות נגד תושבי האזור

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"א אלול תשע"ז - 16:13 12/09/2017
גודל: א א א
חריש באדמות שנטען כי הן בבעלותו של פאוזי איברהם סמוך לאש קודש (סוכנות TPS)
חריש באדמות שנטען כי הן בבעלותו של פאוזי איברהם סמוך לאש קודש (סוכנות TPS)

פאוזי איברהים, ערבי מהכפר ג'אלוד שהיה מעורב שנים רבות בעימותים ובהתנכלויות משפטיות לתושבי גוש שילה בבנימין, מת ממחלה בגיל 59.

איברהים היה מעורב בשנים האחרונות באירועים רבים מול ישובי גוש שילה בשיתוף ארגוני שמאל קיצוני כדוגמת "רבנים לזכויות אדם", "תעאיוש" ועוד, וטען לבעלות על אדמות רבות באזור הישובים אש קודש, אחיה, ישוב הדעת ועדי עד. הוא אף הגיש עתירות רבות לבג"ץ ותלונות כנגד חקלאים יהודים וטען כי יהודים מעבדים אדמות הנמצאות בבעלותו באזור.

לפני מספר שנים אף עקר צה"ל כרם של תושב אש קודש תוך שימשו בצו הדרקוני של "שימוש מפריע", בטענה שהכרם נמצא על אדמותיו של איברהים, ועתירות דומות מטעמו של איברהים עומדות כנגד שטחים חקלאיים רבים נוספים באזור גוש שילה ובהם כרמים של משק אחיה, ועניינים נוספים.

בגוש שילה הגדירו את איברהים כ"פרובוקטור", וכמי ששימש את ארגוני השמאל בנסיונותיהם הרבים להתנכל לתושבי הישובים היהודיים באזור. לא אחת השחיתו ערבים מהכפרים ג'אלוד וקוצרא כרמים באזור אש קודש, ורק לאחרונה כרתו מאות גפנים בכרם של צביקי סטרוק. בגוש שילה אומרים כי פעולות ארגוני השמאל הקיצוני יחד עם איברהים נתנו רוח גבית לפורעים לחבל בחקלאות היהודית.

 

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 31 מהשבוע האחרון