בע"ה א' כסלו תשע"ח
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

האמת, והשקרים בחיינו

השקר הפלסטיני, שקר הבג"ץ, ושקר השלום • דעה

  • יעקב הלוי
  • י"ב שבט תשע"ז - 10:58 08/02/2017
גודל: א א א
יעקב הלוי
יעקב הלוי

כאשר ישנה בחיינו התנגשות בין ערכים לפיהם אנו חיים, ובין המציאות , חייבים אנו לברר מה האמת ומה שקר, ואז לעשות את הדין את המשפט, וזה חייב להביא אותנו לשלום. כפי שאמר רבן שמעון בן גמליאל באבות פרק א משנה יח:"על שלושה דברים העולם קיים: על הדין ועל האמת ועל השלום, שנאמר: אמת ומשפט שלום שפטו בשעריכם".

כאשר רואים את ההרס בעמונה השאלה היא: מהם השקרים המרכזיים בחיינו שהובילו להרס? והתשובה היא שישנם שלושה שקרים:השקר הפלסטיני, שקר הבג"ץ, ושקר השלום.

השקר הפלסטיני:

את השקר הפלסטיני מציג בצורה מאד הומוריסטית, ביל הפראי האמריקאי בסרטון ביוטיוב:ההמצאה הגדולה ביותר של האסלאם - "פלסטין".

לאחר שמדינות ערב תקפו בששת הימים את ישראל, ובעולם הצטערו על אובדן מדינת ישראל בדמעות תנין, והיו מוכנים לקבל פליטים יהודיים עם רשימה מסודרת, אנו אמרנו: "סליחה נצחנו". הערבים החליטו להמציא את הפלסטינאים.שני עשורים אחרי הקמת מדינת ישראל המודרנית.הרי הם יכלו להקים מדינה פלסטינית בכל הזמן שהירדנים והמצרים שלטו. אנא תצפו בביל הפראי ובכל האתרים בנושא, יש הרבה חומר על הפיקציה והפטנט התקשורתי שנקרא פלסטין.

שקר הבג"ץ:

מהו בג"ץ? בג"ץ - ראשי תיבות:בית דין, גבוהה, לצדק.

בית דין:

מערכת המשפט האנגלית יצרה את בית הדין של הקולוניות, שנקרא בג"ץ ואליו הכפיפו את כל בתי הדין של המדינה כדי לשלוט במדינה, על סמך הבג"ץ ההוא נקבע בחוק הישראלי הבג"ץ. התנהלות הבג"ץ על כל פסיקותיו, היא אנטי-תזה של כל מערכת משפט, כולל אנטי-תזה של מערכת המשפט האנגלית שיצרה את הבג"ץ. אין דיני ראיות, אין דיני חקירות, לחקור ולדרוש היטב מה המציאות, הכל פועל על פי ראות עיניהם של השופטים.

כל מי ששותף לבג"ץ עובר על לפחות 26 מצוות שהקדוש ברוך הוא נתן לעם ישראל ולעולם כולו. אפשר לקרא לבג"ץ של היום - הצגה של בית דין.

גבוהה:

עד לאחרונה עמוד הבית של הקרן החדשה לישראל באינטרנט, הציג תמונה של דורית בייניש מיום 17.9.07, כשהיא מארחת את נשיאת קרן פורד וראשי הקרן החדשה לישראל בלשכתה בבית המשפט העליון. באותו אירוע הכריזה נשיאת קרן פורד על תרומה לקרן החדשה לישראל בסך חסר תקדים של 20 מיליון דולר (75 מיליון ₪). ומשם לכל הבוגדים שהקרן לשיראל חדשה מממנת כגון: בצלם, עדאלה, יש דין (שהם תבעו בשם הבעלים הדימיוניים של עמונה) שוברים שתיקה, ועוד. ישראל היא מדינת חוק ובישראל אסרו ראש ממשלה, נשיא, וחברי כנסת. אבל מתי חקרו שופטים? האם היה כאן שוחד? טובות הנאה?

איך אפשר לקרא לבג"ץ גבוהה, כאשר נשיאת הבג"ץ עוזרת תוך כדי כהונה לממן את כל הפעילות של ארגוני שמאל קיצוני שנועדה להרוס בפועל את מדינת ישראל?

לצדק:

בעברית יש שתי מילים דומות: סדק וצדק. למילה סדק יש רבים – סדקים. למילה צדק אין רבים, רק צדק. אין צדקים. "צדק צדק תרדוף".

זה בדיוק כמו תוצאה מתמטית לכל פעולת כפל חיבור חיסור או חילוק יש רק תוצאה אחת. כך במערכת צדק יש רק תוצאה אחת, להציל עשוק מיד עושקו ולהציל גזול מיד גוזלו. לא יכולות להיות שתי תוצאות שונות.

הבג"ץ המתהדר בפלורליזם שיפוטי, למעשה אומר אצלי אין צדק. הכל תלוי רק בשופט שתגיע אליו ובמצב רוחו.בטור של קלמן ליבסקינד הסביר כי"נאור וחבריה משחקים בחוקים כמו פלסטלינה". "כשהשופלים יהרסו את עמונה, בזמן שהבדואים ממשיכים לבנות על קרקע פרטית של יהודים, תדעו שהכל חרטא". השופט העליון דנציגר, שדחה את מתווה עמונה, הורה יום קודם לכן לעצור פסק דין שמורה לתושבי מזרח ירושלים להתפנות מבית השייך ליהודי. מיותר להגיד כי הבית של היהודי באמת של היהודי ולא ספקולציה של מצג שוא. בפועל בג"ץלא רק שלא עושה צדק, אלא מכשיר ומגדיל את הגזל והעושק.

שקר הבג"ץ הוא: שהבג"ץ הוא לא בית דין, הבג"ץ בכלל לא גבוהה, והבג"ץ הוא לא צדק. ובלשון עורך הדין הפלילי הטוב ביותר - אביגדור פלדמן: "המשפט בישראל זה האסטטיקה של השקר" !

שקר השלום:

כל אדם נורמאלי ובריא רוצה שלום. אבל השאלה היא מהו השלום?

פרסמתי מאמר בשם: "הקרב על השלום" בשנת2005לפני העקירה,במאמר אני מסביר שישנם ארבעה סוגי שלום: שלום בתפיסת עולם שמאלנית - לפי מודל עיתון הארץ. פשוט להתאסלם. שלום מוסלמי במודל של הנביא מוחמד. שהוא סאלם בשיטת הסלאמי, כל פעם לחתוך חלק נוסף עד המלחמה הסופית ואז לחסל לגמרי את האויב. שלום של הינתקות במודל של ברק, הם שם ואנחנו כאן. ושלום לפי רצונו של הקדוש ברוך הוא - לפי המודל של יהושע בין נון.

ניקח לדוגמא את הסכם אוסלו, מהי המהות של הסכם אוסלו? בירדן היו בריונים ומחבלים שכמעט השתלטו על ירדן ואז בספטמבר השחור 1970, המלך חוסיין חיסל יותר מחבלים מאשר כל מדינת ישראל. שאר המחבלים ברחו, והמדינה היחידה שקיבלה אותם הייתה לבנון. לבנון הייתה גן עדן של המזרח התיכון, ושם המחבלים פיתחו את הפתחלנד כאשר הם טובחים בלבנונים והופכים את לבנון למדינת טרור. רק בכיבוש לבנון על ידי ישראל ב1982 יצאו המחבלים לתוניס. הסכם אוסלו הוא לקחת את כל המחבלים מתוניס שהרסו כבר שתי מדינות וכל המחבלים שהצטרפו אליהם ולהעביר אותם לישראל ולתת להם נשק, כסף ושלטון. ומה התוצאה? מעל 1,600 נרצחים יהודים ומעל 10,000 פצועים בארץ ישראל.

כאשר ישנם בריונים, הדרך לטפל בהם היא להמעיט את כוחם ולא להגדיל את כוחם. למעשה התקיימו בנו הפסוקים בישעיהו פרק כח פסוק טו': "כי אמרתם כרתנו ברית את מות ועם שאול עשינו חוזה, שוט שוטף כייעבר לא יבואנו כי שמנו כזב מחסנו ובשקר נסתרנו. פסוק כח, וכפר בריתכם את מות וחזותכם את שאול לא תקום, שוט שוטף כי יעבר והייתם לו למרמס".כל ברית עם מחבלים סופה להתנפץ במלחמה יותר קשה.

כל אחד רוצה שלום, כל הימין והשמאל בארץ, אבל השאלה היא איזה שלום? יש תאונת דרכים מוזרה שמסתיימת במוות בדרך כלל, והיא: כאשר נהג רוצה לבלום ובמקום ללחוץ על הבלם הוא לוחץ על פול גז עד שמתרסק למוות.כולם רוצים שלום אבל לא שלום עם מחבלים ולהיות להם למרמס.

את שלושת השקרים מקדמים כמו קידום של כל מותג, עם מערכת מסודרת ומקצועית, והשאלה היא מי התמים והמובל שקונה מותג שיצורו עולה 10 שקלים במחיר של 500 שקל? ומי הוא התמים והמובל שקונה שקרים רק בגלל שממתגים אותם? ועוד מוכן לשלם את המחיר של המלחמה הבאה?

מהן ההשלכות של שקרים אלו על חיינו?בנימין נתניהו הצהיר בתעמולת הבחירות כי ישראל תכבד את ההסכמים שהיא חתומה עליהם, אולם התנה זאת ב"עקרון ההדדיות".בבחירות בשנת 1996 ניצח בנימין נתניהו וזכה לפופולאריות מדהימה..... - עד הסכם חברון. ונתן למחבלים את חברון. ומיד ומאז בנימין נתניהו במגננה ובירידה. בלשכתו אמרו כי האבות הקדושים כעסו על מסירת חברון למחבלים ורציחת שלהבת פס השם יקום דמה.

בזמנו, בנימין נתניהו תרץ את הסכם חברון בדימוי של רכבת נוסעת ואי אפשר לעצור אותה בבת אחת. כיום לאחר האביב הערבי של אובמה שהעלה בלהבות האחים המוסלמים והטרור הקיצוני את: לוב, תוניס, מצרים, תימן, סוריה ואלג'יר. הרכבת עצרה !! והנשיא דונלד טראמפ נוסע לכיוון אחר, למגר אחת ולתמיד את הטרור המוסלמי !! ומה הליכוד ובנימין נתניהו עושים? בדיוק את אותה הטעות, לכרות ברית את מות ועם שאול לעשות חוזה. ועוד לקרא לזה: "פתרון" שתי המדינות? ממש כדברי שלמה המלך: "ככלב שב על קאו, כסיל שונה באיוולתו".

מה, באמת לא רואים את התוצאות של אוסלו? לא רואים את התוצאות של העקירה, עם טילים על תל אביב וירושלים? לא רואים מה קורה כיום בצרפת? לא רואים מה קורה בכל מקום שיש מחבלים?

ומה היום המחבלים של פתח, חמס, דאע"ש, הכיזבללה, הרשות ואל קעידה עושים בישראל? מתחמשים ומתאמנים למלחמה !! המחבלים מקווים שיהיו מספיק מטומטמים ובוגדים בעם ישראל כדי להיות בעמדת פתיחה טובה יותר במלחמה הבאה ורוצים להשמיד בפועל את מדינת ישראל !

מה, באמת לא רואים כמה מדינות עזרו ליזדים שנטבחו ונאנסו? ועוד....

הקדוש ברוך הוא אמת ! וחותמו של הקדוש ברוך הוא - אמת ! והמציאות זה אמת ! וכל מי שמשאיר שקר בחייו מכחיש את הקדוש ברוך הוא. עם ישראל עם חכם ונבון, ויודע טוב מאד להבחין בין אמת לשקר, ולבחור באמת ומתוך זה בשלום אמיתי.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 67 מהשבוע האחרון