בצה
י"ג טבת התשע"ז   11.01.2017 07:42

בצה"ל נלחצים מהמאבק למען אזריה?

נציג צה"ל נפגש עם משפחת אזריה והציע הקלה תמורת אי הגשת ערעור

מפקד חטיבת כפיר אל"מ גיא חזות, נפגש השבוע עם אביו של הלוחם אלאור אזריה, צ'רלי אזריה, וביקש ממנו ל"הוריד להבות" במאבק למען שחרור הלוחם שחיסל מחבל בחברון והורשע בהריגה.

הפגישה נערכה בבסיס צבאי במרכז הארץ, כך דווח בערוץ 2, ובה ביקש אל"מ חזות מבני המשפחה לוותר על הכוונה להגיש ערעור נגש הרשעתו של אלאור וכן נגד כוונתם להוסיף לצוות ההגנה במשפט את עו"ד יורם שפטל.

לקראת האתר החדש: עזור לנו להיות אתר טוב יותר – לחץ כאן!

במהלך השיחה, טען אל"מ חזות כי פעולה מעין זו עושיה להקל על המתקת עונשו של אלאור וייתכן אף לאפשר את חנינתו. עם זאת, סרב להתחייב תוצאות מעין אלו.

בדובר צה"ל  הכחישו את ההצעה של אל"מ חזות לבני המשפחה והוסיפו כי הפגישה התקיימה בכדי לבחון האם נדרש סיוע כלשהו למשפחה.

תגיות: אלאור אזריה, סכין במצ"ח - חיסול המחבל בחברון, עו"ד יורם שפטל

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

5 תגובות
5 צבא למען האויב !!עב
י"ג טבת התשע"ז
צבא להגנה לערבים! ליאור אזריה צדיק הצבא הוא צבא של נאצים נגד יהודים! רצח של מחבל??? מי שמע דבר עקום כלכך רק במוחם של נאצים יכול להיות דבר כזה ! מחבל ערבים חייבים להרוג !
4 צבא של שקרנים נגד יהודים !עב
י"ג טבת התשע"ז
טרמ"פ -
"האם אנחנו חיים בגרמניה הנאצית?" התשובה היא כן גם בישראל יש נאצים נגד המדינה היהודית הם עלו עם תעודות זהות של יהודים שנירצחו בגרמניה אז מה הפלא שיש טבח יהודים כול הזמן מפגוע לפיגוע וגרוש יהודים מארץ ישראל ! והבג"ץ והשמאל מכתיבים את החוק נגד תורת ישראל ויהודים כמו החייל אזריה שהרג מחבל אלה הם הנאצים !
3 יום ראשון 15.1 בקריה דרישה לשחרור ל"תאורן
י"ג טבת התשע"ז
2 רק זכאי במאה אחוז ושיקבל פיצויים על על יום שישב בכלאISAAC
י"ג טבת התשע"ז
יעלון ואזינקוט יעופו מעל תפקיד צבאי או ציבורי יחש עם השופטים שנתפסו בעיוות המשפט.
1 צל"שתומר אליהו
י"ג טבת התשע"ז
על עם ישראל להדיח את הרמטכל הנפל ביותר בתולדות צה"ל הכניס את צה"ל למצב של ירי כוחותנו על כוחותנו בטח עשו את הסקר 60% 30% כמו שאסד נבחר ב99.8% מקולות הבוחרים . האם הם בעצמם מאמינים לשקרים של עצמם? בטח עשו את הסקר הזה בקריה אצל החיילות הפקידות והחיילים הפקידים שם!!!
"לא די שיידע המפקד את מלאכתו. עליו להיות אוהב את האדם, שחיי הפקוד שלו יהיו יקרים לו והחייל שנשלח אליו יהיה יקר לו, שיאהב אותו. רק מפקד כזה ימצא בפקודיו מסירות-הנפש שתוליכם לכל אשר ישלח אותם. אם המפקדים יעוררו את האמון, את הדבקות ואת האהבה בחיילים שלהם - אזי תדע כל אם עבריה כי הפקידה את גורל בניה בידי המפקדים הראויים לכך." לך הבית רמטכל מרגל בוגד תמיד היית בוגד לא סתם כל גולני עשו לך מרד שהייתה המח"ט שלנו ידענו אז שהנזק שאתה עושה לעם ישראל רק מתחיל והנה עשרים שנה אחרי שהייתה המח"ט שלנו בגולני והרסת את גולני עכשיו הצלחת להרוס לבסוף את כל צה"ל לא נורא לכל קצין יש את הפקידות שלו כמו בוכריס וחיילים בחפ"ק ששיחקו הרבה זמן שש בש בזמן שהמפקדים היו עסוקים במלון צפון :-)

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח