בחירות בדרך או מאבקי כוח?
כ"א אדר התשע"ז   19.03.2017 07:48

בחירות בדרך או מאבקי כוח?

נתניהו אמר כי אם כחלון לא יסכים לסגירת התאגיד - "נלך לבחירות"

ראש הממשלה בנימין נתניהו המריא הלילה (ראשון) לסין, והשאיר מאחוריו סערה במערכה הפוליטית, זאת לאחר שהודיע כי מבחינתו תאגיד השידור הציבורי 'כאן' לא יוקם, וזאת בניגוד להסכמים עם שר האוצר משה כחלון.

"אם כחלון לא יהיה איתנו ולא תהיה ברירה – נלך לבחירות", אמר ראש הממשלה. עם זאת, ניתן לומר כי מדובר במאבקי כוח ולא בכוונה אמיתית ללכת לבחירות.

טרם עלייתו למטוס, כאמור, קיים נתניהו התייעצות עם שר התקשורת צחי הנגבי, שר התיירות יריב לוין, שרת התרבות מירי רגב ויו"ר הקואליציה דוד ביטן. במהלך ההתייעצות, הנחה נתניהו את המשתתפים, לפעול לקידום סגירת התאגיד כבר במהלך השבוע הקרוב.

ברקע, אהרון ברק כל העת קורא לבחירות חדשות, השר הבטחון לשעבר משה יעלון הודיע לאחרונה כי יקים מפלגה חדשה וגם חברת הכנסת אורלי לוי-אבקסיס, שפרשה השבוע מסיעת 'ישראל ביתנו', הודיעה כי תקים מפלגה חדשה תחת הנהגתה.

יו"ר הבית היהודי השר נפתלי בנט אמר כי הוא מבקש למנוע יציאה לבחירות. "אני קורא לכולם לפעול באחריות ולמנוע בחירות יקרות מיותרות שיפגעו בכלכלה ובאזרחי ישראל. עם קצת רצון טוב, משבר התאגיד פתיר". לאחרונה, הודיע יונתן ברנסקי באופן רשמי כי הוא יתמודד על ראדות הבית היהודי.

תגיות: בחירות, כאן, פוליטיקה, תאגיד השידור הציבורי - כאן

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

0 תגובות

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח