הליכוד העולמי נגד הBDS
ט' ניסן התשע"ז   05.04.2017 11:19

הליכוד העולמי נגד הBDS

יח"צ

מיזם חדש של תנועת הליכוד העולמי בשיתוף עם ארגון לב העולם.

בתנועת הליכוד קראו בימים האחרונים לכל חבריה להצטרף למאבק בארגוני החרם ובתנועת ה BDS  ולקנות מוצרים מיהודה ושומרון וכך לחזק את העסקים הפועלים בהתיישבות.

"מחזקים את יהודה והשומרון - נלחמים בתנועות החרם", נכתב במייל שהוציאה התנועה לחבריה. "הליכוד העולמי קורא לכם להילחם בתנועות החרם בעולם. אנו ממליצים לכם לרכוש שי לפסח לקרוביכם בארץ ובעולם ממיטב המוצרים המיוצרים ביהודה ושומרון וכך להביע תמיכה בישראל ולהילחם בחרמות נגדה".

ב'לב העולם' מדווחים כי בעקבות הקריאה הצטרפו חברים מהליכוד העולמי למעגל התומכים של לב העולם והזמינו להם ולתומכים נוספים חבילות מוצרים מיהודה ושומרון.

ארגון לב העולם שולח מידי חודש לתומכי ישראל ברחבי תבל חבילות מוצרים מיהודה ושומרון ובהן יין, תמרים, שוקולד, דבש, שמן זית, קרמים ותכשירים שונים, בשמים ומוצרים רבים נוספים המיוצרים בידי תושבי יהודה ושומרון.

הליכוד העולמי הינה תנועה ציונית עולמית המאגדת את סניפי וחברי הליכוד מישראל ומהתפוצות, מנכ"לית תנועת הליכוד העולמי יפעת עובדיה- לוסקי סיפרה "תנועת הליכוד העולמי עוסקת יום יום בהסברה בעולם בעד ישראל ולמען ההתיישבות ואנו שמחים לעמוד יחד איתם במאבק בחרם. אנו בערב חג הפסח כבכל דור ודור גם כעת יש המנסים לפגוע במדינת ישראל, אך כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ."

מייסד לב העולם עו"ד נתי רום בירך את תנועת הליכוד העולמי על ההתגייסות במלחמה בחרם והוסיף כי "לצערנו האנטישמיות לא נכחדה מהעולם, וכעת היא תוקפת אותנו באמצעות חרמות וסימון מוצרים. המענה הנכון והאפקטיבי ביותר הוא להפיץ בעולם דווקא את המוצרים מליבת הארץ – יהודה ושומרון".

תגיות: ארגון ה-BDS, לב העולם, ליכוד, נתי רום

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

1 תגובות
1 יפה מאוד ל"תטובה
י' ניסן התשע"ז

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח