שוחרר החשוד בהסתה נגד נאור
י"א אדר התשע"ז   09.03.2017 17:02

שוחרר החשוד בהסתה נגד נאור

המשטרה ביקשה היום מבית משפט השלום בירושלים לשחרר למעצר בית למשך 14 יום את החשוד בפרסום הסתה נגד נשיאת בית המשפט העליון מרים נאור. השופטת קרן מילר קיבלה את הבקשה באופן חלקי והורתה על מעצר בית למשך 7 ימים.

בדיון התברר כי מעצרו של החשוד הוארך בעיקר בשל טעות של המשטרה, שטענה כי בני משפחתו לא פתחו להם את הדלת כשהגיעו להחרים את המחשב, ומכיון שכך ישנו חשש משמעותי לשיבוש החקירה כל עוד המחשב אינו בידי המשטרה. היום התברר כי השוטרים טעו בכתובת והגיעו לבית של משפחה אחרת, ובקשת המעצר הנוספת התבססה בעצם על טעות השוטרים. רק לאחר ששוב הוארך המעצר, הגיעו השוטרים לבית הנכון והחרימו את המחשב, ולפיכך התבקש היום שחרורו של העצור.

עו"ד יוסי נדב המייצג את החשוד מטעם ארגון חוננו מסר בתגובה: "מסתבר שהמשטרה עושה איפה ואיפה במקרים של חשד לעבירות הסתה, כאשר מצד אחד בעת פרסום תמונתו של ראש הממשלה עם חבל תליה סמוך לצווארו ע"י סטודנטית ערביה מבצלאל, הסטודנטית שוחררה כבר בתחנה, אך כאשר אדם דתי ימני שמתנגד להחלטת בג"ץ לפינוי בתי יהודים ומגיב לפוסט שבו נראית נשיאת בימ"ש העליון במדי SS, הוא נעצר לכמה ימים והמשטרה מגיעה לפתחו של ביהמ"ש, עם בקשות שונות".

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

0 תגובות

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח