תמכה בנקמה והורשעה בהסתה
כ"ב ניסן התשע"ז   18.04.2017 16:10

תמכה בנקמה והורשעה בהסתה

תושבת הר חברון הורשעה בהסתה לאלימות על רקע תמיכה בנקמה בערבים

אלירז פיין, תושבת הר חברון, הורשעה היום במסגרת הסדר טיעון, במספר אירועים של הסתה לאלימות, וזאת במסגרת פרסומים ברשתות חברתות שונות.

על פי הכרעת הדין, בין היתר, כתבה פיין על רקע הרס בתים בידי צה"ל והמשטרה ועימותים קשים  עם תושבים ביצהר, כי "...אני בעד זריקת אבנים (על יהודים, כמובן שעל ערבים אין שאלה) בסיטואציות מסוימות- גם אם האבן תביא למותו של חייל!!! אגבה מול כל גוף חיצוני את זורקי האבנים, גם במקרים שבהם לא היו נחוצים בעיני!".

לאחר שנחטפו ונרצחו הנערים גלעד שעאר, נפתלי פרנקל ואייל יפרח הי"ד בגוש עציון, וחטיפתו והריגתו של מוחמד אבו חדר בידי יהודים כנקמה, כתבה פיין: "אני גאה ושמחה לגלות שיש יהודים שלא יכלו לעמוד מנגד ולשתוק!! שולחת ברכב חזק ואמץ לעצורים (שאינני מכירה כלל) החשודים ברצח הערבי למש' אבו חדר."

לאחר הצתת מתחם כנסיית הלחם והדגים פרסמה הנאשמת סטטוס: "יאללה מבסוטים, בוקר טוב!! הפעם כנסיה, כהתחשבות ברגשות המוסלמים..רמאדן כרים גם לכם...". בהמשך כתבה בתגובה כי "המעשה עצמו הוא מצווה", לצד תגובות רבות נוספות. לאחר הצתת בית משפחת דוואבשה בכפר דומא באמצעות בקבוקי תבערה, פרסמה פיין בפייסבוק, בין היתר כי: "להבעית אותם ולגרום להם להבין שדם יהודי אינו הפקר, על רצח ירחץ האויב בדמו!!!"; "אני רואה בזה מעשה נכון וראוי"; "מאוד ראוי ומכובד בעיניי לפגוע ברכוש ערבי".

עוד בנושא

הוספת תגובה

שלח

2 תגובות
2 לאוראורדוד ש.
כ"ג ניסן התשע"ז
עכשיו זה הרשעה על מה שהאשימו אותה לפני שלוש שנים
1 אם תשאלו אותי - בטח סילפו את דבריה - כי אין מצב שהיאאוראור
כ"ג ניסן התשע"ז
הייתה רוצה לעשות באמת דברים כאלו - בטח לא אחרי שלפני קצת פחות משלוש שנים כבר האשימו אותה בפרשה דומה. לכו תדעו - בטח מישהו כתב פוסט בשמה - או שדבריה הוצאו מהקשרם בכל אופן - תזכרו שאסור לנו להאמין לתשקורת.

תוכן פרסומי

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח