תקנון

אתר הקול היהודי מופעל על ידי עמותת יהודים שמחים (ע"ר).
כל הזכויות לתכנים באתר שמורות לעמותת יהודים שמחים.

 

המגיבים והמפרסמים דעותיהם באתר, עושים זאת על דעתם ואחריותם האישית.

המגיבים והמפרסמים באתר מתבקשים שלא להעלות תכנים הנוגדים את החוק במדינת ישראל, דבר העלול לסכן ולפגוע באתר.

כמו כן המשתמשים באתר מתחייבים לעמוד בכללי תקנון אתר 'הקול היהודי' 

 

להלן תקנון השימוש באתר 'הקול היהודי':
 
1.      למען הסר ספק יובהר, כי עצם הגלישה באתר מהווה מתן הסכמה לתנאים המפורטים בתקנון.
 
2.      כל הזכויות של התכנים המתפרסמים באתר נתונים לעמותת יהודים שמחים (ע.ר). זאת למעט תכנים או שירותים מאת צדדים שלישיים, לגביהם יש לעמותה זכויות שימוש בלבד, ואינה נושאת באחריותם.
 
3.      העמותה מתחייבת שלא להעלות תכנים האסורים על פי תורה על פי פסיקת רבותינו, לרבות תכנים שאינם צנועים או אינם הולמים את רוח ישראל סבא כפי שנפסק להלכה. יובהר, כי חריגה מהתחייבות זאת של החברה אינה משנה דבר מהתקנון באתר.
 
4.      היננו להודיע, כי באתר מתפרסמים תכנים מסחריים, כגון פרסומות, מודעות וכתבות הנמסרים לרוב לפרסום על ידי מי מטעמם של מפרסמים שונים המציעים למכירה נכסים או שירותים. אנו משתדלים לציין בכל תוכן שהגיע מצד שלישי כי הינו תוכן שהגיע ממשרדי יח"צ, וזאת על ידי ציון בראש הכתבה ובתחתיתה.
 
5.      העמותה ומפעילי האתר לא יישאו בכל אחריות לתכנים המסחריים המוצגים באתר כשהם מוצגים כמות שהם. הפרסומים אינם מהווים המלצה או עידוד לרכוש את השירותים, הנכסים או המוצרים המוצעים בהם.
 
6.      מובהר בזאת, כי כל המידע והתוכן באתר עושי להתעדכן ואו להשתנות מעת לעת, וכן התכנים עשויים להימחק ואו להשתנות ללא הודעה מוקדמת וללא הסכמת המשתמש. אין החברה או הפועלים מטעמה אחראים לכל נזק מכל מין וסוג שייגרם במקרה כאמור. המשתמש באתר מוותר מראש על כל תביעה ואו טענה כלפי העמותה ומפעיליה ביחס לכך.
 
7.      החברה רשאית לשלוח עדכונים, חומר, מידע פרסומי או שיווקי לכתובת הדוא"ל שימסור המשתמש לעמותה. במידה ואינך מסכים לכך, עליך להודיע על כך בכתב לעמותה.
 
8.      העמותה שומרת לעצמה את הזכות לשנות את תנאי השימוש באתר מזמן לזמן בהתאם לשיקול דעתה הבלעדי. כל שינוי כאמור יחייב את המשתמשים מרגע פרסומם של תנאי השימוש המעודכנים באתר.
 
9.      על כל תביעה, טענה על העמותה והמפרסמים באתר, או כל דבר הנובע מהתקנון או מהשימוש באתר, יובא בפני בבית דין תורה כמוסכם בתורת ישראל. וכן כל הכרוך מהאמור יחול על פי דין תורה בלבד.
 
10.  כל המידע המופיע בתקנון נכתב בלשון זכר למטרות נוחות בלבד, אולם הוא מתייחס ללשון זכר ונקבה כאחד וכן ללשון רבים ולהיפך. אלא אם כן נכתב אחרת במפורש.

הרשמה לאתר

הירשמו במהירות ובקלות לקול היהודי
ותיהנו ממגוון שירותים מיוחדים באתר.
* * * מין * בדקו זמינות
בין 3 ל-20 תווים
*
תישלח אליך הודעה המאשרת כתובת זו
* סיסמא
בין 6 ל-20 תווים

אני מסכים לתקנון האתר

אני מעוניין לקבל מידע על חידושים ואירועים מיוחדים

*

שדות חובה

הרשם

התחברות לאתר

סיסמא שכחת סיסמא? התחבר

איפוס סיסמה

כדי לקבל סיסמה חדשה, אנא הכנס דוא"ל איתו נרשמת לאתר:

שלח