בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: ראשון, כ"ג אדר תשפ"א (07/03/2021)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: בית המשפט הצבאי גזר שנתיים על שותף ברצח רנה שנרב הי"ד, ערבים תקפו יהודיות באלימות קשה בירושלים, ערבי ממזרח ירושלים נעצר בחשד לאונס צעירה יהודייה, הראשון לציון ושר האוצר נפגשו לדון בנושא שנת השמיטה, ועוד..

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ג אדר תשפ"א - 16:03 07/03/2021
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

עובד שיפוצים ערבי ממזרח ירושלים נעצר בחשד לאונס צעירה יהודייה

המשטרה עצרה תושב מזרח ירושלים בחשד לאונס אישה יהודייה בשנות ה-30 לחייה, שביקשה ממנו להתקין ספה ולסייד את ביתה.  בידי המשטרה הקלטות בהן נשמע החשוד מאיים עליה בטלפון לאחר האירוע, זאת לאחר שהיא הגישה כנגדו תלונה במשטרה. החשוד מכחיש את הטענות. 

כח מג"ב יאבטח וישמור על פרוייקט של חברת נדל"ן פלסטינית

צה"ל הגביר באחרונה את פעולותיו למניעת התנכלויות  לפרויקט הבנייה של חברת הנדלן הפלסטינית UNION CONSTRUCTION AND INVESTMENT הבונה בשטח B לא הרחק מהישוב עמיחי, כך מדווח כתב התאגיד, אמוץ שפירא. זאת בעקבות החלטת בג"ץ בעתירה שהגישה החברה.

הראשון לציון ושר האוצר נפגשו לדון בנושא שנת השמיטה

על רקע שנת השמיטה ההולכת וקרבה והחוסר בתקציב מדינה מאושר, זימן היום הרב הראשי לישראל הראשון לציון הרב יצחק יוסף ללשכתו לפגישה דחופה את שר האוצר ח"כ ישראל כץ יחד עם שר החקלאות ח"כ אלון שוסטר. השלושה סיכמו כי תקציב השמיטה ישוחרר לאלתר.

בית המשפט הצבאי גזר שנתיים על שותף ברצח רנה שנרב הי"ד

בית המשפט הצבאי גזר שנתיים מאסר על חאלד קועד, שהורשע בחברות בארגון טרור והיה שותף ברצח רנה שנרב הי"ד לאחר עסקת טיעון עם הפרקליטות הצבאית. קועד נאשם באי מניעת עבירה, משום שידע על כוונת חברו, קאסם שבלי, לבצע פיגוע ולא דיווח על כך. משפחת שנרב: "ההחלטה מביישת את החיילים שפעלו לילות כימים לעצור את המחבלים ופוגע בהרתעה. המחבל יכל להציל את חייה של רנה ולמנוע את הפציעה של איתן ודביר".

ערבים תקפו יהודיות באלימות קשה בירושלים

אירוע חמור: צעירות יהודיות שהלכו בסמוך לבית המשפט המחוזי בירושלים הותקפו ביום חמישי האחרון בידי ערבי. הערבי שאחז אלת עץ בידו, נתקל בבנות והחל להכותן ללא כל סיבה. הצעירות הצליחו להימלט בריצה מהמקום. עובר אורח שהבחין בתקיפה מיהר לתעד את התוקף, והותקף גם הוא בידי הערבי. רק לאחר דקות ארוכות הגיעה למקום ניידת משטרה שעיכבה את החשוד לחקירה.

מזג האוויר: הטמפרטורות יעלו

הלילה יהיה מעונן חלקית בצפון הארץ יתכן גשם מקומי וקל. מחר ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, בשעות הבוקר ייתכן טפטוף בצפון הארץ. בשלישי עליה ניכרת בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ והן תהיינה גבוהות לעונה וברביעי תחול עליה נוספת בטמפרטורות ויעשה חם מהרגיל לעונה ויבש.

האינתיפאדה המושתקת: השלכת בקבוקי תבערה וזריקת אבנים במוצאי השבת

ערבים זרקו אבנים לעבר רכב משטרתי בין חיזמא לענתות ובהר חברון יידו ערבים בקבוקי תבערה ואבנים לעבר עמדת צה"ל באזור חורסה על הציר לנגוהות.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


58 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד