בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: רביעי, כ"ד חשוון תשפ"א (11/11/2020)

חדשות היו בקצרה מהקול היהודי: הטרור השקט, טרור חקלאי, טרור לאומיני, רבנים נגד הרפורמים, מזג האוויר ומחבל שמת בכלא. וגם: אישום בוטל נגד נערים הפרו צו מנהלי ועוד...

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד חשון תשפ"א - 14:29 11/11/2020
גודל: א א א

חדשות היו בקצרה מהקול היהודי:

שורת אירועי טרור מהבוקר: פצוע, נזק וניסיון פיגוע

ערבי חמוש בסכין נתפס בחברון, נוסע פונה לטיפול לאחר שנפצע מאבנים שיידו ערבים בבנימין. נזק נגרם לכלי רכב בשורת אירועים נוספים.

חשד: נהג הסעות ערבי פגע בצעירות

נהג הסעות ערבי ממזרח ירושלים נעצר לאחר שעל פי החשד פגע בצורה מכוערת בצעירות בעלות מוגבלות שהשתמשו בשירותי ההסעה שלו. מעצרו הוארך עד לשבוע הבא

נתפסו ערבים שכרתו עצי קק"ל

שלושה ערבים נתפסו אתמול בשני מוקדים שונים, לאחר שגנבו תוצרת חקלאית ועצים מוגנים. סמוך לכפר שיבלי נתפסו שני ערבים שנסעו בטנדר, ובו חתיכות עצים במשקל של כחצי קוב שנלקחו באופן בלתי חוקי משמורת טבע של קק"ל.

המחבל הרוצח - מת בכלא מקורונה

המחבל שרצח את אריה אורלנדו ואת עליזה מלכה הי"ד והיה מעורב ברצח הרב הרלינג ומדחת יוסוף, מת מקורונה, לאחר שזכה לטיפול רפואי ארוך על חשבון ישראל. אתמול מת בכיר ארגון הטרור אש", סאיב עריקאת מנגיף הקורונה. הוא אושפז במשך זמן ממושך במרכז הרפואי הדסה בירושלים.

בוטלו כתבי האישום נגד נערי גבעות שהפרו צווים מנהליים

הבקשה שהגיש עו"ד יצחק בם לבית המשפט, הובילה לכך שהמשטרה חזרה בה מכתבי האישום נגד נערי הגבעות שהפרו צווים מנהליים. "במקום לרדוף את נערי הגבעות, תפנה את מאמציה לפשיעה הלאומנית האמתית"

שורת רבנים: "אסור לשתף פעולה עם הרפורמים"

מכתב רבנים חריף בו קוראים הרבנים שלא לשתף כל פעולה עם התנועה הרפורמית. על המכתב חתומים גדולי רבני הציונות הדתית בניהם ראשי ישיבות ורבני ערים "הרפורמים עקרו תורה מישראל ולוחמים גם היום לעקור כל דבר שבקדושה"

נזק נגרם לרכוש סמוך לכפר תורמוסעיא

המשטרה מדווחת כי ביממה האחרונה נזק נגרם לצינורות השקיה ונוקבו צמיגיו של טרקטור באזור הכפר תורמוסעיא שבבנימין. על קירות מבנה סמוך רוססו כתובות בעברית.

מזג האוויר: התקררות קלה. בצפון ומרכז עשוי לרדת גשם

מזג האוויר היום מעונן חלקית ותחול ירידה קלה בטמפרטורות. בצפון הארץ ובמרכז צפוי לרדת גשם מקומי.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


27 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד