בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שלישי, כ"ה אדר תשפ"א (09/03/2021)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: שלושה ערבים אנסו נערה בת 16 מהגליל, שלושה ערבים גנבו עשרות כבשים ממשק חקלאי, ערבים שדדו רכב מישראלי בכפר בידיה, ירידה בהכנסות ממיסים ועוד..

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ה אדר תשפ"א - 17:50 09/03/2021
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

משטרת ישראל עצרה 3 ערבים במעורבות בביצוע אונס קבוצתי של קטינה בת 16 בגליל

מפרטים ראשונים אודות האירוע מתברר כי הקטינה נלקחה מביתה לאזור הכפרים בסמוך לכרמיאל ושם נאנסה במשך שעות על ידי כמה ערבים, תושבי כפרים בגליל, נעצרו והועברו לחקירה במשטרת כרמיאל.

 

מעצר עד תום הליכים הוגשו נגד 3 ערבים שגנבו עשרות כבשים ממושב במרכז הארץ

לפני כשלושה שבועות, חתכו הערבים בשעות הלילה את גדר המשק של משפחה ממושב בית גמליאל. במשק היו 90 כבשים בגילאים שונים בשווי המוערך בכ- 180,000₪.
הערבים הובילו את הכבשים אל מחוץ למשק לעבר כביש כורכר הסמוך למושב, העמיסו כמחצית מהכבשים על המשאית והעבירו אותם לשטחי יהודה ושומרון. 
בפעילות של בלשי ולוחמי מג"ב יחד עם יחידת הפיצו"ח וצה"ל כעבור שבוע, אותרו בכפר 12 כבשים שגנבו הערבים. 
שלושה מהנאשמים, אחד תושב כפר קאסם בגיל 44, השני תושב ג'לג'וליה בגיל 36 והשלישי תושב זרזיר בגיל 33 נעצרו עד תום הליכים.

שוד וגניבת רכב סמוך לכפר בידיה

נהג ישראלי שהגיע עם רכבו לאסוף פועלים מכביש 505 סמוך לכפר בידיה, נשדד על ידי ארבעה ערבים שירדו לעברו מרכב עם מספר לבן. לאחר שחסמו אותו עם רכבם, הציגו עצמם כשוטרים פלסטינים וביקשו שירד מרכבו. לאחר שסרב שברו את שימשת הרכב, הוציאו אותו בכח ונמלטו עם רכבו. 

שותף בלינץ' ירצה פחות מחודשיים עבודות שירות בלבד

ערבי שהודה כי הכה יהודי ואף הצליף בו בחגורתו, יבצע שלושה חודשי עבודות שירות בלבד ומתוכם ינוכו ימי מעצרו. בנוסף, ישלם התוקף פיצוי של 2,000 שקלים בלבד למתלונן, כל זאת במסגרת הסכם טיעון.

8 שנות מאסר לגבר שהורשע במעשה מגונה בכוח בקשישה מבת ים

בית המשפט המחוזי בתל אביב גזר שמונה שנות מאסר בפועל על אנדיי חמניוק, נתין זר מאוקראינה, שהורשע בעבירת מעשה מגונה בכוח בתושבת בת ים בת 83. לפי כתב האישום, באוקטובר האחרון, חמניוק גרר בכוח את המתלוננת שעמדה ברחוב אל חדר צדדי סמוך לבניין ובו ביצע בה מעשה מגונה. במסגרת ניהול ההליכים הנאשם הודה והורשע במסגרת הסדר טיעון בעבירת מעשה מגונה בכוח. כמו כן, נגזר עליו פיצוי בגובה של 85 אלף שקלים.

רשות המסים: ההכנסות ממסים בשנת תש"פ (2020) היו נמוכות מהצפוי

רשות המסים פרסמה היום סקירה העוסקת בהכנסות המדינה ממסים בצל משבר הקורונה. מהסקירה עולה כי החודשיים הראשונים התאפיינו בגידול בהכנסות, אמנם מהחודש השלישי - כניסת הנגיף לארץ, מגמה זו השתנתה וההכנסות צנחו לעומת שנה שעברה. מגמת הירידה התמתנה בחודשי הקיץ והחלו לעלות עד סוף השנה האזרחית. גביית המסים הסתכמה ב-311 מיליארד שקלים, 19 מיליארד פחות מהתחזית המקורית.

מזג האוויר: הטמפרטורות יעלו

הלילה יהיה מעונן חלקית. מחר עליה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ והן תהיינה גבוהות לעונה. בחמישי תורגש ירידה ניכרת בטמפרטורות ועליה בלחות

האינתיפאדה המושתקת: זריקות אבנים

זריקת אבנים לעבר כלי רכב בין צומת ציר 60 למכמש. 
שני מחבלים רכובים על אופנוע זרקו אבנים לעבר רכב ישראלי בצומת הדואר על כביש 463 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 323 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד