בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שני י"ח אלול תש"פ (07/09/2020)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

  • מערכת הקול-היהודי
  • י"ח אלול תש"פ - 13:53 07/09/2020
גודל: א א א

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי:

ביהמ"ש דחה את הראיה בתיק דומא - שבוע הבא גזר הדין

בימ"ש המחוזי מרכז דחה את הראייה החדשה במשפט דומא - עדותו של אחמד דוואבשה, עד הראייה היחיד מתוך הבית שנשרף, אשר תיאר אירוע אחר מהעובדות בהן הורשע עמירם בן אוליאל. ביהמ"ש קבע כי עדותו של אחמד לא מהימנה מספיק בכדי לזכות את בן אוליאל והותיר את הרשעתו של בן אוליאל על כנה.

שוב: המשטרה פינתה את המתיישבים מ'מעלה שי'

שבועיים לאחר הרצח והקמת נקודת ההתיישבות: שוב הרסו כוחות צה"ל ומשטרה את 'מעלה שי' שהוקם לזכרו של הרב שי אוחיון הי"ד.

כתב אישום לפועל הבניין הערבי שרצח את הרב שי אוחיון הי"ד

פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום לבית המשפט המחוזי מרכז בלוד כתב אישום כנגד המחבל חליל דויכאת מהכפר רוג'יב, שרצח בדקירות סכין את הרב שי אוחיון הי"ד בפיגוע הקשה בצומת סגולה בפתח תקווה לפני כשבועיים. כתב האישום מייחס לו עבירה של רצח בנסיבות מחמירות.  משפחת אוחיון: "דורשים ענישה מחמירה - בכדי למנוע את היתומים הבאים".

הותר לפרסום: בדואי ישראלי תכנן פיגוע מטען בצומת ביל"ו

שב"כ הודיע היום על מעצרו של בדואי בעל תעודת זהות כחולה, תושב שגב שלום, שהופעל על ידי חמאס, שתכנן להניח מטען בצומת ביל"ו. מפרטי החקירה עולה כי מוחמד מקדאד, כבן 30, גויס על ידי אנשי הזרוע הצבאית של הארגון לטובת איסוף מידע מודיעיני באזור הנגב, ולאחר מכן הוכשר לביצוע הפיגוע. הוא בן לאם בדואית-ישראלית ואב תושב עזה, ועבר באופן תדיר בין שטחי ישראל לרצועה. יחד איתו נעצרו תשעה בני משפחה ומכרים נוספים, בהם אחיו, אחמד מקדאד בן ה-32.

מזג האוויר: חם מהרגיל עד שרבי

מזג האוויר היום יהיה חם מהרגיל עד שרבי ברוב אזורי הארץ, אך בהרים ובפנים הארץ תחול ירידה קלה בטמפרטורות. לאורך מישור החוף יהיה הביל ויוסיפו לשרור עומסי חום כבדים עד קיצוניים. השעות הלילה יהיה מעונן חלקית.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


12 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 96 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד