בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ריכוז חדשות היום: שני, י' אייר תש"פ (04/05/2020)

חדשות היום בקצרה מהקול היהודי: יהודים נעצרו בידי שו"פים קצין בצה"ל הורה למסור את הנשק לשוטר פלסטיני, עתירה דורשת פתוח את הר הבית ליהודים ועוד...

  • מערכת הקול-היהודי
  • י' אייר תש"פ - 16:30 04/05/2020
גודל: א א א

בג"צ דחה הערעור – הנערים שפגעו בערבים הורשעו ב'חברות בארגון טרור'

לאחר שבית משפט מחוזי הטיל על חמישה נערים, חלקם קטינים, עונש של מספר שנות מאסר והרשיע אותם, לראשנה, ב'חברות בארגון טרור', בגין פעולות 'תג מחיר' שביצעו, שופטי בג"צ דחו את הערעור שהגישו הנערים נגד ההחלטה.

ארכיאולוגים יהודים נעצרו בידי שו"פים בשומרון ואולצו למסור את נשקם

הארכיאולוגים, הפועלים לשמירה על אתרי עתיקות ביהודה ושומרון הסובלים מביזה, נעצרו בידי שוטרים פלסטינים בשטח הנמצא בשליטה ישראלית. קצין בצה"ל הורה לארכיאולוגים למסור את נשקם לשוטרים הערבים.

עתירה לבג"צ: לפתוח באופן מיידי את הר הבית ליהודים

בעתירה שהגישו לבג"צ יהודה עציון והעיתונאי ארנון סגל, הם דורשים כי הר הבית יפתח ליהודים באופן מיידי. "המדיניות בהר הבית מפלה יהודים לרעה".

הממשלה תתכנס לאשר פתיחת קניונים, שווקים וחדרי כושר

הממשלה תתכנס היום (שני) לאשר הקלות בתקנות נגיף הקורונה, בהן פתיחת קניונים, שווקים וחדרי כושר החל מיום שישי הקרוב. בנוסף, יעלו לדיון התרת פעילות ספורטיבית בים, טיפולים נפשיים וספריות.

בג"צ דן במהלך היום בדרישה לפסול את ההסכמים הקואליצוניים להקמת ממשלת אחדות

שופטי בג"צ דנים במהלך היום בעתירות המבקשים לפסול את ההסכמים הקואליציונים שנחתמו בין מפלגות הליכוד וכחול לבן. אתמול דן ההרכב, של 11 שופטים, בדרישה לפסול את הטלת המנדט להרכבת הממשלה על בנימין נתניהו, כיוון שהוא נאשם בפלילים.

אישום: ערבים סחטו עשרות מיליוני שקלים מקבלנים

שלושה ערבים מכפרים בצפון נאשמים בסחיטה באיומים של קבלנים שניגשו למכרזים לפרויקטים ממשלתיים בשווי של למעלה מ-25 מיליון ₪ כל אחד, בישובים דרוזים בגליל.

בנט אישר סופית את הנגשת מערת המכפלה לכלל המבקרים

שר הבטחון נפתלי בנט אישר היום באופן סופי את פרויקט הנגשת מערת המכפלה בחברון עבור נכים, יהודים, מוסלמים ונוצרים. השר הנחה את מתאם פעולות הממשלה בשטחים, כמיל אבו רוקון, לבצע את כל הפעולות הנדרשות להפקעת המקרקעין במקום לשם הנגשת מערת המכפלה.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 323 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד