בע"ה ג' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ראש מועצת יש"ע החדש: דוד אלחייני. "התפקיד – החלת ריבונות"

יו"ר מועצת בקעת הירדן דוד אלחייני ברוב הקולות ונבחר לראשות מועצת יש"ע. בתנועת ריבונות מציינים כי אלחייני הוא שותף להובלת חזון החלת הריבונות. "אלחייני לא נכנע לניסיונות להבדיל בין הבקעה ליו"ש

  • מערכת הקול-היהודי
  • ז' חשון תש"פ - 08:32 05/11/2019
גודל: א א א

בבחירות שנערכו השבוע במועצת יש"ע, נבחר יו"ר מועצת יש"ע החדש, ראש המועצה האזורית בקעת הירדן דוד אלחייני.

דוד אלחייני, 59, חקלאי תושב מושב ארגמן בבקעת הירדן משנת תשד"מ (1983), אבא לשלושה וסב לחמישה. אלחייני משמש כ-11 שנים בתפקידו כראש מועצה אזורית בקעת הירדן וחבר שנים רבות בהנהלת מועצת יש''ע.

יו"ר מועצת יש"ע היוצא חננאל דורני איחל הצלחה רבה לאלחייני. "אני משוכנע ובטוח כי הוא יוביל בהצלחה את ההתיישבות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן אל עבר מטרות העל של המועצה – ריבונות למיליון תושבים ביהודה ושומרון".

עם קבלת התפקיד, אמר יו"ר המועצה החדש, דוד אלחייני, כי "מדובר בלא פחות מרגע היסטורי עבור ההתיישבות ביו"ש. אני מקבל את התפקיד ואת האחריות הכבדה  בצנעה רבה ומתחייב לפעול בכל כוחי למען קידומה של ההתיישבות ביהודה, שומרון ובקעת הירדן".

מתנועת הריבונות מיסודם של יהודית קצבור ונדיה מטר, מברכת את אלחייני על קבלת התפקיד ואומרות כי כבר בשיחת הטלפון בה התבשר על בחירתו, הבהיר אלחייני, כי הוא רואה ביעד מרכזי של תפקידו החדש לפעול "להחלת הריבונות בכל שטחי בקעת הירדן ויהודה ושומרון".

"מזה שנים אלחייני הוא שותף נאמן להובלת חזון הריבונות על יהודה, שומרון ובקעת הירדן בזירה הציבורית ההסברתית והפרלמנטרית", אומרות ראשי התנועה, יהודית קצובר ונדיה מטר ומציינות: "אלחייני מקפיד והקפיד שלא להיכנע לניסיונות השווא לבדל בין בקעת הירדן ליהודה ושומרון והדגיש כי הקונצנזוס הלאומי-ציוני והקשר ההיסטורי של עם ישראל הם על השטח כולו".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


106 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד