בע"ה י"ט חשון תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

צבי פישמן השיק שני ספרים חדשים והוא מגיש אותם בחינם

הספר הראשון 'אבא' מגולל סיפור נוקב וקומי על בעל תשובה עם חמישה ילדים היפראקטיביים ואם עם אלצהיימר. הספר השני עוסק בסיפורו האישי של פישמן 'מהוליווד לארץ הקודש'

  • צבי פישמן
  • י"ג ניסן תש"פ - 13:21 07/04/2020
גודל: א א א
צבי פישמן
צבי פישמן צבי הוא סופר ותסריטאי הוליוודי שעלה לארץ, חזר בתשובה וזכה בפרס שר החינוך ליצירה ותרבות יהודית.
הרשם לעדכונים מהבלוג שלי

ספרים חינם!

מזל טוב! פרסמתי שני ספרים חדשים. עם הסגר בכל הארץ, לא הרבה אנשים הגיעו למסיבת הקדשת הספרים שלי, אבל אני שמח בכל זאת.

לוקח הרבה זמן לכתוב ספר, ובעוד שאני נהנה מהיצירתיות של התהליך, תמיד נחמד לראות את המוצר המוגמר, כמו השמחה שאמא חשה אחרי לידתו של תינוק.

כדי לעשות את חלקי הקטן בקרב נגד מגפת הקורונה, הנחתי את הספרים באתר שלי כהורדות בחינם, כך שלאנשים יהיה חומר קריאה חדש שיעזור להעביר את הימים הארוכים בבית במהלך ההסגר.

הרומן החדש, "אבא", מגולל את סיפורה הנוקב והקומי של בעל תשובה עם חמישה ילדים היפראקטיביים, שצריך לדאוג גם לאמו עם אלצהיימר ואב חולה וסופר חרד, שלא לדבר על אשתו ההרה.

הספר החדש השני על מדפי הדיגיטלית הוא "מהוליווד לארץ הקודש", המתאר (בתצלומים נלווים) את מסע שלי מלהיות יהודי מתבולל באמריקה ועד שגיליתי במאי כל הבמאים, וחיים יהודיים אמתיים בארץ הקודש.

כתבתי את הספר בסגנון שלי לשעבר חופשי זורם בכדי לתפוס את טעם התקופות באמריקה ההיפית, לכן אני ממליץ לרבנים ואוהבי הצניעות להרחיק לפחות שני מטרים מהספר.

הורדות בחינם אחרות הן אוסף הסיפורים הקצרים המהנים, "ימות המשיח", על חיי היהודים בישראל והתפוצות, והספר המאויר "הכוזרי מעובד לבני הנעורים", המעניק לצעירים ולהורים כאחד את ההזדמנות לשבת יחד ולהזכיר כמה יסודות של אמונה יהודית.

בעוד שהאינטרנט הוא הלהיט הגדול בימינו, בעוד אנו מתכוננים לליל הסדר, והסיפור על יציאת מצרים, כדאי לזכור שפעם אחת היינו "עם הספר". קריאה שמחה!

להורדת הספרים >>

*********

שימו לב: תחת תמונתו של כותב הבלוג, ניתן להירשם לקבלת עדכון לדוא"ל האישי על פרסום רשומות חדשות של כותב זה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 30 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד