בע"ה ט"ז אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

תתכוננו לקורונה 2

אותו אלוקים ששלח את עשר המכות על מצרים כדי לרסק את יהירותו של פרעה, שיחרר את נגיף הקורונה על האנושות על מנת למוסס את ליבנו השחצן ולעורר אותנו כלפי מעלה

  • צבי פישמן
  • כ"ד אייר תש"פ - 08:55 18/05/2020
גודל: א א א
צבי פישמן
צבי פישמן צבי הוא סופר ותסריטאי הוליוודי שעלה לארץ, חזר בתשובה וזכה בפרס שר החינוך ליצירה ותרבות יהודית.
הרשם לעדכונים מהבלוג שלי

כולם יכולים כבר להצטייד בנייר טואלט. אל תחכו לרגע האחרון. רכשו כפפות פלסטיק, סבון נוזלי וחומרי חיטוי לפני שהמחירים עולים. קורונה 2 בדרך. זה עלול לפגוע בחופי ארצנו בעוד חודש, או אולי לחכות עד החורף הקרוב, אך ללא ספק יבוא.

אדון העולם לא הביא את מגיפת הקורונה הנוכחית על האנושות רק כדי להפוך את כולנו לבאטמנים וג'וקרים רעולי פנים, אלא ללמד אותנו לקח.

אבל אם נתעלם מהמסר האלוקי המדהים שאנחנו עדיין חווים, ונחזור לעסקים כרגיל, מבלי להפנים את העובדה שהחיים התהפכו על פניהם, וכל מה שצריך הבורא כדי לשתק את העולם הוא בקטריה קטנה ובלתי נראית, וירוס המעוצב ככתר, משמיד כלכלות אדירות, מפחיד צבאות עצומים שחייליהם עומדים רועדים חוסרי אונים מול האויב אשר טילים לא מזיזים לו, בעוד אזרחים ברחבי העולם רועדים בבתים, מודבקים לטלוויזיות, מחשבים ולטלפונים החכמים שלהם, עד יעבור זעם - אם נתעלם מכל זה ונחזיק מעמד בתיאוריות אודות שווקי בשר סיניים ומעבדות מרושעות, הרי שבסופו של דבר סבב 2 יכול להופיע קרוב.

לא, אני לא נביא. אז למה אני בטוח כל כך? יכולתי לצטט פסוקים מהתורה והנביאים שחזו אירועים חריגים מסוג זה, אבל איש לא ישים לב, כך שלא אטרח. איך אני יודע? נסה לבצע את העצות הפשוטות שלי. תפקח את העיניים ותראה! בכל העולם, מבנגקוק ועד ברוקלין, המין האנושי מתבצר מאחורי מסכות מצחיקות למראה. לא רק בהודו או באפריקה, העולם כולו. והכל בבת אחת.

תגידו לי, כולכם חברי האינטליגנטים, מי הרעיל את האוויר? סוחרי הקופים והעטלפים בווהאן? מדענים סינים רעים? שטויות! אותו אלוקים ששלח את עשר המכות על מצרים כדי לרסק את יהירותו של פרעה, שיחרר את נגיף הקורונה על האנושות על מנת למוסס את ליבנו השחצן ולעורר אותנו להפנות את ראשנו כלפי מעלה, להכיר ביוצרנו, מלך העולם באמצעים של וירוס הרסני בצורת כתר - הקורונה.

האם אתה באמת חושב שבורא עולם העביר את כל האנושות דרך מכונת כביסה קטלנית של הנגיף רק כדי שנחזור לחיים כרגיל? חה חה חה חה חה! כמה עיוורים אנחנו יכולים להיות? "מי ה' שעלי להכיר אותו?" אתה מכריז, ממש כמו פרעה הגאוותן הגדול.

הסבב הנוכחי של הקורונה לא הספיק לך? אתה רוצה עוד מגיפה - קוביד 20 - או אולי תעדיף פלישה עולמית של צפרדעים? או שבוע של חושך מוחלט? מה עם קוביות קרח ענקיות שנופלות מהשמיים? אז האם הייתם מזהים את האלוקים ושמים לב לתורה שלו? זה מה שאתם צריכים? מגיפה הוליוודית? משהו מפואר מלא רעש וברקים? הייתם מעדיפים לגרד את גופכם כל היום כמו במכת הכינים ע שתצעקו לה' שיושיע? חבל.

אני מקווה שלא נתתי לה' רעיונות. חברים יקרים, לא מאוחר להימנע מן המכה העומדת בתור. פקחו את העיניים. השתמשו במוח שלכם. אל תחזרו לשיגרה. תתעוררו ל"מופע טרומן", הסרט שגילה שיש מציאות אחרת מעבר למסך של העולם הגשמי שלנו. תסתכלו מעבר לווילון.  צאו  מהמטריקס. אל תהיו עיוורים לנצח.

תתעוררו! הכירו את המלך! התמודדו עם המציאות האמיתית! אלוקים קיים - לא רק על שטר הדולר. תורידו את המסיכות שלכם ותראו את מעשיו המופלאים. משהו גדול קורה! כמו שבוב דילן שר, "משהו קורה, מר ג'ונס, ואתה לא יודע מה".

 

*********

שימו לב: תחת תמונתו של כותב הבלוג, ניתן להירשם לקבלת עדכון לדוא"ל האישי על פרסום רשומות חדשות של כותב זה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד