בע"ה כ' תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שהמילה 'ריבונות' לא תסנוור אותנו

דעה: התקווה היחידה שיש בתכנית ה100 היא שלא תתבצע

  • נעם איתן
  • י"ז שבט תש"פ - 07:25 12/02/2020
גודל: א א א
(איור: נועם איתן)
(איור: נועם איתן)
התקווה היחידה שיש בתכנית ה-100 היא שלא  תתבצע, או שבמהלכי השם הנסתרים יביא עלינו את מה שאין בה מבחינת ונהפוך הוא..
מעורר השתאות כיצד איש אחד, כשרוני בכישוריו הפוליטיים, מסנוור במילים כמו 'ריבונות' ציבור תם שמאמין שלפניו מהלך הסטורי, ולא מבין את המציאות הנרקמת מול עיניו
תכנית המאה - תכנית זדונית סימום של עם ישראל.
הרי מה נפשך - המתישבים היהודים בישוביהם יהיו שומרי חוק וגבול, ואילו רוב השטח יופקר להשתלטות ערבית. גם ללא מדינה פלישתינית. נקבעות עובדות בשטח, מהצד הערבי, כבר עכשיו המצב מופקר כשהמענה היחיד הוא הריסת בתי יהודים ואחיזת עיניים של שליטה. עם התכנית המאה הבאה עלינו יאבד לנו רוב השטח באין אונים..
התכנית תביא את ההתלקחות הבאה בתנאים הרבה יותר קשים. וזה המשך לטרלול עם ישראל כבר שנות נתניהו רבות ולפניו. אנחנו לא צריכים אישור משום מדינה כשיש לנו רישיון כתוב מהקב"ה. מה שצריך זה להלחם ולרצות לנצח, דבר שהאמון בו אבד ונסדק כבר עשרות שנים, בהן הפכו מושגי הקרב היצחון וההכרעה ל"ניהול סכסוכים"- ראה לבנון 2 ועד צוק איתן.
כפי רמת האמונה של העם ומנהיגיו כן המציאות שתתגלה לפניו. התכנית תתנפץ כי אין לה בסיס, למעט הפקרת שטח ארץ ישראל לאויב שימשיך לפעול ולאמר "הב הב".
למי שלא מבין ושוגה בדמיון: היהודים נכנסים לישוביהם המגודרים שומרי החוק (בתחום הישוב...) ואילו הערבים, על אף שלא מקבלים מדינה כי הם לא מכירים בנו וכו'.. הם לא יחכו שניה ובפועל הם כבר משתלטים על רוב רובו של השטח ללא יכולת מניעה כלשהי. ואל תגידו לי שהצבא או המנהל יעשה משהו..מ ה? מנהל מקרקעי ישראל במקום הצנהל האזרחי? נו... כן, אולי יהרוס עוד בתים בגבעות ושב"כ יהודי יתן צווי הרחקה למי שמנסה לפרוץ את הגטו.
ולמי שחושב שזאת בעיה של המתנחלים ביהודה ושומרון מובטח שהקב"ה ידאג על ידי שליחיו הנאמנים לערבב את שאר אזורי ארץ ישראל, שהרי אנחנו עם אחד ( רובנו) וב"ה שיהיה בחן בחסד וברחמים.
תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד