בע"ה ב' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

שרב כבד ברוב אזורי הארץ

גם היום יוסיף לשרור שרב כבד ברוב אזורי הארץ וצפויים עומסי חום כבדים. בכבאות והצלה ערוכים לכיבוי שריפות: "בשל מזג האוויר השרבי, הציבור מתבקש לנהוג באחריות ולהימנע מהדלקת אש בשטחים פתוחים".

  • מערכת הקול-היהודי
  • ח' אייר תשפ"א - 11:51 20/04/2021
גודל: א א א
שריפות, ארכיון (צילום: אביב הרץ TPS)
שריפות, ארכיון (צילום: אביב הרץ TPS)

שרב כבד ישרור היום ברוב אזורי הארץ וצפויים עומסי חום כבדים. בכבאות והצלה עוקבים בדריכות אחר מערכת החום השרבית שתגיעה היום טמפרטורות ממוצעות של 33-37 מעלות ברוב אזורי הארץ.

מדוברות כבאות והצלה מסרו: "בשל מזג האוויר השרבי הצפוי היום ברוב חלקי הארץ והחשש הממשי להתפשטות שריפות, הציבור מתבקש לנהוג באחריות ולהימנע מהדלקת אש בשטחים פתוחים. אנו קוראים לציבור להימנע בימים חמים אלה ממסלולי טיול ארוכים בשל תנאי מזג האוויר הקיצוניים. יש להימנע מהדלקת אש בשטחים פתוחים. חל איסור על הדלקת אש בשמורות טבע וגנים לאומיים, פארקים ויערות קק"ל. חל איסור על שריפת גזם בימים אלו. בכל מקרה של שריפה או עשן הציבור מתבקש לדווח במיידית למוקד 102".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי 

בארגון ידידים שבים ומזכירים להורים להקפיד על נשיאת המפתח בכל יציאה מהרכב קצרה וארוכה כאחת, ושלא לתת לילד את מפתח הרכב, מחשש לנעילה מרכזית כשהילד בפנים לבדו. כמו כן לא להשאיר ילדים לבדם ברכב, גם אם המזגן מופעל.

מחר תחול ירידה בטמפרטורות ועלייה בלחות, אך יוסיף להיות חם מהרגיל עד שרבי בעיקר בהרים ובפנים הארץ.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 93 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד