0587115069

תומכים בהשמעת הקול היהודי

שורת רבנים, אישי ציבור ופעילים מביעים תמיכה בהשמעת הקול היהודי.

לאורך השנים, דמויות רבות, רבנים, אישי ציבור ופעילים, הביעו תמיכה בקול היהודי. בחרנו להביא לכם כמה מהדמיות הבולטות שהביעו תמיכה בקול היהודי בתקופה האחרונה.

   | הרב יצחק גינזבורג: "הקול היהודי – חדשות ממבט יהודי"

הרב יצחק גינזבורג, ראש מוסדות גל עיני אמר: "מאד חשוב שמידי יום ביומו העולם יקבל את החדשות ממבט יהודי. מי שעושה במסירות את עבודת הקודש הזו זה הקול היהודי.

דברים שקורים, מדווחים, וקודם כל מדווחים אמת. תורה זה אמת. אין אמת אלא תורה. דברים כהוויתם. ומדווחים מתוך מבט של אמונה. מבט מה אומרת התורה מה היה, מה הווה, ומה צריך להיות.

לכן אנחנו מברכים מאוד את הקול היהודי שיצליח שיגדיל ויפרוץ, ופרצת  ושכולם יהנו מהחדשות הטובות והאמתיות איך התורה רואה את המציאות".

   | הרב שמואל אליהו: "כלי תקשורת המייצג את התורה בלי לגמגם"

הרב שמואל אליהו, רבה הראשי של צפת אמר: "זכיתי כמה פעמים להתראיין בקול היהודי. ואני רואה בזה חשיבות גדולה.

 כל כלי תקשורת שהוא אובייקטיבי שהוא מייצג את האמונה ואת עם ישראל ואת ארץ ישראל ואת עם ישראל ואת התורה בלי לגמגם זה חשוב.

כי יש לפעמים איזה שהוא סוג של טרור מהשמאל הקיצוני שהוא לא מרשה לך לומר את דעתך. בשם חופש הדעות אסור לך לומר שום מילה שהיא לא מתאימה לקו שלהם. וכשיש אנשים שיש להם חוט שדרה והם הולכים קוממיות ולא מפחדים, מצווה לעזור ולחזק אותם".

   | הרב דב ליאור: וודאי שיש מצווה גדולה לסייע להשמיע את קולה של התורה

הרב דב ליאור אמר: "קול יהודי שכשמו כן הוא. הוא מדבר על תורה, מדבר על אהבת הארץ, על ההתיישבות, על הביטחון, על דברים שנובעים מתוך מעיינה של תורה ולאור הדרכתה של תורתנו הקדושה.

מאוד חשוב שאמיתה של תורה יתפוס מקום, ולא יאזינו ויאכילו את הציבור ובפרט בכל הדברים האלה על בסיס של חילוניות מובהקת.

ודאי שחשוב שהקול הזה ישמע. לכן באמת יעמדו על הברכה, הפעילים והמפעילים, וכל מי שיש בידו לעזור לתמוך ולסייע וודאי שיש בזה מצווה גדולה. להשמיע את קולה של תורה ואמיתה של תורה בתקופה קשה זו".

לתרומות לחץ כאן »

   | הרב אליהו זיני: "הקול היהודי מביא עיתונות אמיתית, באופן רציני ביותר, נאמן ומתאגר"

הרב ד"ר אליהו זייני, ראש ישיבת 'אור וישועה' בחיפה אמר, כי "ברצוני להזמין בזה כל יהודי המחפש את האמת, את הקולע ואת הדיווח השלם והאמיתי לראות, לעיין ולעקוב אחרי כל הדיווחים של האתר 'הקול היהודי'. לדאבוננו אנו חיים בתקופה בה העיתונות החליטה ( כנראה בדומה למערכת המשפט) שלא לדווח על האמת, אלא על מה שהיא רוצה שיחשב אמת.

לאור מציאות עגומה זו, עוד היהודי המעוניין להכיר את המציאות כפי שהיא, מבלי מעטה חושך המסתיר את המתרחש כהווייתו, חסר כל מקור אמת. 'הקול היהודי' בא למלא חלל זה, והוא עושה זאת באופן רציני ביותר, נאמן מאתגר ואמיתי".

הרב ד"ר אליהו רחמים זייני אליהו, ראש הישיבה הגבוהה וישיבת 'אור וישועה' - חיפה

   | הרב שמואל טל: "הקול היהודי פועל למען עם ישראל – על טהרת הקודש"

הרב שמואל טל, ראש מוסדות 'תורת החיים' ביד בנימין אמר: "הריני להמליץ על אתר החדשות 'הקול היהודי', הפועל למען תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל. אתר הקול היהודי פועל על טהרת הקודש, במגמה לקדם את טובת עם ישראל בארצו ולשנות את סדר היום התקשורתי והציבורי. וזאת בנקיות מענייני טומאה ופריצות שמצויים, לצערנו, בחלק מהאתרים".

"התקשורת היא אחד משדות הקרב המרכזיים בדורנו, והעמדתה על יסודות של תורה, עבודת ה' והמלכת ה' היא משימה חיונית וחשובה. יבורכו אנשי הקול היהודי שתורמים מזמנם וממרצם למען העמדת גוף תקשורתי היונק את כוחו מתורת ישראל, ויהי רצון שיזכו לגדול ולהתרחב ולתקן עולם במלכות שד-י".

   | ח"כ בצלאל סמוטריץ': הקול החשוב הזה צריך להמשיך ולהישמע

ח"כ בצלאל סמוטריץ' (האיחוד הלאומי-הבית היהודי) אמר: אתר הקול היהודי הוא אתר חשוב שמביא קול אחר לתקשורת הישראלית. מי כמונו יודע בדמוקרטיה כמה חשוב שישמעו קולות אחרים מקולות המיינסטרים שממלאים את התקשורת כולה.

האתר עסוק בסוגיות שאחרים מטאטאים מתחת לשטיח מציף אותם ודואג שיטפלו בהם. אני באופן אישי קיבלתי לא פעם ולא פעמיים סיפורים חשובים ולקחתי אותם לטיפולי.

אנחנו יודעים שבדמוקרטיה לא חייבים להסכים לכל מה שכלי תקשורת אומר כדי להבין כמה חשוב שהוא יהיה קיים. הקול החשוב הזה צריך להמשיך ולהישמע בנוף הדעות של מדינת ישראל.

   | עו"ד איתמר בן גביר: מקבלי ההחלטות מושפעים מהקול היהודי

עו"ד איתמר בן גביר אמר: האתר הזה זה אתר שעושה עבודת קודש. אני יודע מה היא דלות האמצעים של הקול היהודי, באיזה תקציב אפסי הוא עובד לעומת כלי תקשורת אחרים. אבל התוצרים, לקחת נושאים כל כך חשובים ולהתעסק בהם ראשונים ולקחת נושאים שבתקשורת הכללית אף אחד לא רוצה לדבר עליהם ומסתירים אותם מתחת לשטיח ולהציף אותם. ובסופו של דבר להפוך אותם להיות שיחת היום אצל כולם. אצל כל מקבלי ההחלטות, שבסופו של דבר קוראים הקול היהודי ,חשופים לקול היהודי ובסופו של דבר מושפעים הרבה מהקול היהודי.

לכן אני חושב שבסופו של דבר זו הזדמנות להכיר תודה וטובה לקול היהודי לתרום לעזור לפרגן ולמעשה לעשות כמה שיותר כדי שהאתר הזה יצבור כוח ויצבור תהודה ויתפוס את מה שהוא צריך באמת לתפוס בציבוריות הישראלית בחלקו החשוב ביותר למדינה היהודית שנמצאת כאן ובעזרת ה' לגאולה השלמה.

   | מאי גולן:  הקול היהודי הציל אותו והביא את הקולות שבתקשורת הסתירו

מאי גולן, פעילה חברתית בדרום תל אביב וב'העיר העברית' אמרה: בשנים האחרונות אנחנו מנהלים מאבק מאוד קשה בדום תל אביב ובהסתננות הבלתי חוקית. ואחד מהמאבקים הכי קשים שלנו היה בתקשורת, מה שנקרא התקשורת המיינסטרימית.

כי כשהערוצים הגדולים והחדשות לא רצו לספר על מה שקורה במדינת דרום תל אביב ולא רצו לספר על מקרי האונס והרצח, אתר הקול היהודי היה מי שבאמת הציל אותנו תרתי משמע. מכיוון שהוא פרסם את המקרים האמיתיים הוא פרסם את הסיפורים. הוא הביא את הקולות שבתקשורת לא רצו לפרסם.

אני חייבת לציין שאני מקבלת המו-המון תגובות גם מאנשים בפייסבוק ובטוויטר ובכלל מאנשים שאני פוגשת, על כך שהם מאמינים שהקול היהודי הוא קול האמת. כיוון ששם מביאים את הסיפורים האמיתיים של מה שקורה במדינת ישראל, שבתקשורת רוצים להסתיר מאיתנו.

הרבה פעמים בעצם אתר הקול היהודי משמש הקול לאזרחי עם ישראל שרוצים לספר את האמת שלהם ואין להם איך. ולכן אני מודה כל יום על האתר ועל הפעילות שלו ועל מה שהוא עושה. אני מקווה מאוד שהוא ילך ויתחזק ויגבר כי בסך הקול הוא עושה עבודת קודש למען עם ישראל ולמען הרוב שמייצג את אזרחי עם ישראל.

   | יוסי דגן: הקול היהודי – כלי חשוב במלחמה נגד השמאל הקיצוני

ראש מועצה האזורית שומרון אמר: אין ספק שחשיבות של עמידה נחושה תקשורתית של יוזמה, יוזמה חזקה אל מול העוולות והאובססיביות של השמאל הקיצוני בתקשורת - היא חשובה. לא רק לצה"ל אלא גם לכלל מדינת ישראל.

הקול היהודי מדווח בצורה שיטתית על זריקות אבנים על פיגועים שלא מדווחים בתקשורת. על דברים שעושים כלפי ההתיישבות. אפשר גם להסכים עם הקו שלו, אפשר לא להסכים עם כל דבר, אבל הוא ערוץ חשוב שמביא מידע והוא כלי חשוב במלחמה של ההסתה מהשמאל הקיצוני.

   | שלמה נאמן: הקול היהודי בהחלט צריך לקבל תמיכה מהציבור

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן אמר: הקול היהודי הוא אמצעי תקשורת שבהחלט זקוק וצריך לקבל תמיכה של הציבור.

אנחנו, מתיישבי יהודה ושומרון, נמצאים במקום של להוביל אחרינו לבניין הארץ, לכיבוש הארץ, לריבונות בארץ ישראל. הרעיון הזה צריך להיות מובל לא רק בחדרים סגורים, אלא בפרהסיה ציבורית. תקשורת זו פרהסיה.

לכן התמיכה של הציבור באתר הקול היהודי זאת התמיכה שבסופו של דבר מחזירה אותנו, את הציבור האמוני, לקדמת הבמה. ומביהא אתה המאבק שלנו על ריבונות על ארץ ישראל ויהודה ושומרון, לקדמת הבמה הציבורית של המדינה.

לתרומות לחץ כאן »

מלאו פרטים ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר

© כל הזכויות שמורות לקול היהודי - עמותת 'עיתונות יהודית עצמאית' ע"ר ה'תשע"ז

אנחנו עושים מאמץ גדול לאתר את בעלי הזכויות בצילומים. השימוש ביצירות שבעל הזכויות בהן אינו ידוע או לא אותר נעשה לפי סעיף 27א ל"חוק זכויות יוצרים". אם זיהיתם צילום ואתם בעלי הזכויות בו, יש לפנות ל-[email protected]