בע"ה י"ג כסלו תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בתרומה קטנה, גם אתה תהיה המוציא לאור של הקול היהודי

הקול היהודי הוא כלי תקשורת יהודי-עצמאי וערכי, ללא מטרות רווח. המטרה שלנו היא להביא לכם תקשורת אמינה ואיכותית, כזו, שתיצור קשר וחיבור בין יהודים. כשופר של עיתונות עצמאית אנחנו מתעסקים גם בנושאים שאינם פוליטיקלי קורקט ואיננו מפחדים להתעסק בתפוחי האדמה הלוהטים מהם מתחמקים בתקשורת הממוסדת.

בעקבות חשיפות ותחקירים יוצאי דופן שפרסמנו בשנים האחרונות, כלי תקשורת רבים נעזרים בנו ומשתמשים בקול היהודי כמקור מידע משמעותי.

הקול היהודי הוא כלי תקשורת משפיע - ויש לכך תוצאות מוכחות.

זהוי ההזדמנות שלך להיות שותף בפעילות החשובה הזו ולהשמיע קול יהודי-ערכי וברור.

האתר מופעל על ידי עמותה ללא מטרות רווח, ומטרתנו היחידה היא להוות כלי תקשורת יהודי-ערכי-ועצמאי.

רוצה לקרוא עוד? לדעת מה עשינו בשנה האחרונה? לחץ כאן!

רוצים לדעת אילו רבנים ואישי ציבור תומכים בנו? לחצו כאן!

היה אתה המוציא לאור שלנו!

   | מדוע הקול היהודי זקוק לתרומות? למה איננו רווחיים?

שאלה מצויינת! "כלי תקשורת בישראל אינם רווחיים והם נשענים על בעלי הון", כך קבע דו"ח של הכנסת שעסק בהשלכות הכלכליות של ריכוזיות ובעלויות צולבות בכלי התקשורת.

גם גופי תקשורת גדולים בעולם פועלים לממן עצמם מתרומות. כך למשל The Guardian (הגרדיאן)  הבריטי הרחיב לאחרונה את מודל התרומות שלו וכעת The New York Times (ניו יורק טיימס) בארה"ב הקים זרוע פילנתרופית לגיוס כספים מתרומת וקרנות. בישראל ישנם לא מעט אתרי תקשורת עצמאיים, רובם מזוהים עם השמאל, שלהם תקציב שנתי לא קטן שרובו מגוייס מתורמים פרטיים.

מי שרוצה להוביל שינוי אמיתי בכיוון הנכון - לוקח חלק בפעילות!

אנחנו מזמינים אותך להיות שותף!

תרום לנו, והוצא לאור את הקול היהודי, באחת מהאפשרויות הבאות:

הצטרפות לקהילת המשמיעים של הקול היהודי (המשמיעים של הקול היהודי תורמים מידי חודש 30 ש"ח בלבד, ומלבד השותפות המלאה שלהם לפעילות, הם מקבלים למייל האישי סיפורים של "מאחורי הקלעים" של תקשורת יהודית, אפשרות לקחת חלק פעיל בעבודה העיתונאית ועוד) לפרטים נוספים לחץ כאן >>

תרומה ישירה ומאובטחת און-ליין:

תודה רבה!

שלחו פניה ונציג מטעמנו יצור אתכם קשר