בע"ה כ"ב אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

טוביה ושחקני ערוץ 'מאיר' עם הצגה חדשה לחנוכה

במהלך החנוכה יופיעו כוכבי ערוץ מאיר בכל רחבי הארץ עם הצגה מיוחדת לחנוכה

  • יח"צ
  • כ"ב כסלו תשע"ח - 17:00 10/12/2017
גודל: א א א
שחקני ערוץ מאיר יח"צ
שחקני ערוץ מאיר יח"צ

טוביה רוזנפלד, המוכר לילדים כטוביה, מתוך הצמד הפופולארי "אסי וטוביה" בערוץ 'מאיר', פורץ את מסכי הערוץ, ויוצא לראשונה אל הבמה בהפקת חנוכה גדולה, ביחד עם שחקני ערוץ מאיר האהובים: ינון שאזו (הסוכן ר'), שרוליק פניאל (עירא), ורם מזרחי (שמשון הבריון).

המחזמר החדש לחנוכה - "טוביה וחבורת 366", בולט ברמת הגימור הגבוהה מבחינה אומנותית, וגם בהרכב השחקנים המשתתפים בו: טוביה ושלושת השחקנים האחרים, מוכרים לילדים מהסרטים האהובים של ערוץ מאיר לילדים. במחזמר, כמו בערוץ מאיר, מביאים השחקנים אל הבמה תרבות אחרת. מקצועיות ללא פשרות, סיפור עם מתח ודרמה, וגם הרבה צחוק והומור, ויחד עם זאת מסר חינוכי יהודי, המשאיר את הצופים עם צידה לדרך.

טוביה וחבורת 366 - נעים להכיר:

הם כל כך שונים האחד מהשני, אך טוביה מצליח לשמור עליהם מאוחדים לחבורה אחת: חבורת 366! חדורי מוטיבציה לשמור על המדינה, הם ביצעו משימות מסוכנות ומסובכות. הפעם הם מבינים, שאם הם לא ישיגו את הפחית הכחולה בזמן, זה יכול להיות מאוחר מידי….

הצופים נפגשים עם עולם של חבורה בת זמננו, אך גם עוברים במהירות לאגדה שהתרחשה לפני מאות שנים, האגדה מטלטלת אותם והם מבינים שבעצם הם לא הבינו כלום עד עכשיו…

את המחזמר מפיקה חן, אשתו של טוביה, שהיא גם המנהלת האישית שלו במהלך השנים האחרונות. היא רגילה לעבוד ביחד עם טוביה בעלה, אך הפעם מדובר בפרויקט בסדר גודל אחר: "כל המשפחה חווה את תהליך יצירת המחזמר, וכל התקדמות מרגשת את הילדים. אנחנו משתדלים לעשות את האיזון והשילוב הנכון בין עבודה למשפחה, אך ה"עבודה" הזאת היא יצירה כיפית שכולם שותפים בה בדרך זו או אחרת", אומרת חן, "מחזמר בסדר גודל כזה, אכן דורש עבודת הפקה רבה, אך בעיקר הרבה מחשבה יצירתית וניהול אומנותי נכון". 

טוביה: "אני מתרגש, כי המחזמר הזה הוא הגשמת חלום בשבילי. זה ליצור משהו גדול, שהוא מאד יפה ונוצץ מבחינה אומנותית, והוא נאמן לערכים שאני מאמין בהם. חשוב לי שהצופים יצאו מהמחזמר עם מסר חינוכי ויהודי. אני מאמין שכל מי שעוסק ביצירה ובאומנות הוא בעצם מחנך".

המחזמר "טוביה וחבורת 366" יעלה בחנוכה הקרוב בכל רחבי הארץ.     

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד