בע"ה ז' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אבל באלעזר: הלל ללום ועמית ברלב נהרגו בתאונה

שני הצעירים שנהרגו בתאונה הקשה הלילה סמוך למצפה יריחו הם עמית ברלב והלל ללום תושבי היישוב אלעזר בגוש עציון

  • מערכת הקול-היהודי
  • ט' תמוז תשע"ט - 15:44 12/07/2019
גודל: א א א
ההרוגים ז"ל
 באדיבות המשפחות
ההרוגים ז"ל באדיבות המשפחות

אבל כבד ביישוב אלעזר בגוש עציון.

עמית ברלב והלל ללום בני שמונה עשרה מהיישוב אלעזר נהרגו בתאונת דרכים קשה הלילה בכביש ירושלים ים המלח סמוך למצפה יריחו. רכבם התהפך והתרסק בצורה קשה ושניהם נהרגו במקום. חבר נוסף ששהה עמם ברכב נפצע באורח קשה מאוד והועבר בניידת טיפול נמרץ לבית הרפואה.

ממוא"ז גוש עציון נמסר: "מועצה אזורית גוש עציון אבלה עם משפחות ברלב וללום, מהיישוב אלעזר, על מותם של בניהם עמית ברלב והלל ללום, הבוקר בתאונת דרכים".

ראש המועצה האזורית גוש עציון שלמה נאמן הגיב על התאונה:  "ברוך דיין האמת. התעוררנו לבוקר קשה עם הבשורה על מותם של עמית ברלב והלל ללום מאלעזר ופציעתו של בחור נוסף.

בית גוש עציון אבל על מות בחורים צעירים, נשמות טובות שהחיים היו לפניהם. עמית היה תושב נתיב האבות שביתו נהרס לפני שנה בדיוק, לא זכה לראות את ביתו קם מחדש - והמשימה הזו מונחת לפנינו.
ילדים, בבקשה, בבקשה, בבקשה סעו בזהירות. הקיץ הזה כבר מספיק צבוע באדום".

ממשפחתו של הלל מסרו: "הלל ללום, בן לאיב ונטלי, אח לאלי, אורה, יואל וישי. היה אמור לחגוג השבוע את יום הולדתו ה-18. היה אמור ללמוד בישיבה בברוכין. היה אור ענק למשפחתו. יהי זכרו ברוך.

 

ממשפחתו של עמית נמסר: "עמית בר לב, בחור מלא אור. עמד לחגוג את יום הולדתו ה18 בימים אלו.  בחור שאהבת העם, הארץ ואדמתה זרמו בעורקיו באהבה וענווה אין קץ. מחובר לתורה שמלווה אותו בכל דרכיו. 
אח ורע, חבר אמת לאחיו, והוריו ולמגוון חבריו באשר הם. יהי זכרו ברוך".

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד