בע"ה ח' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אישום: אזרח זר ניסה לרצוח את בת זוגו היהודיה

השניים ערכו טקס חתונה בחו"ל ועברו להתגורר בישראל. כתב האישום מתאר תקיפה אכזרית ומתמשכת. הנאשם נתפס כשניסה להימלט מהמקום

  • כ' אדר תשע"ט - 11:08 25/02/2019
גודל: א א א
צילום: יהודה פרל
צילום: יהודה פרל

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (שני) לבית המשפט המחוזי בבאר שבע כתב אישום כנגד פרננדו סקורונט, אזרח ספרד בן 54, שניסה, על פי כתב האישום, לרצוח באמצעות סכין מטבח את בת זוגו היהודיה, הצעירה ממנו ביותר מעשר שנים.

על פי עובדות כתב האישום, הנאשם והמתלוננת עברו לגור בישראל לפני כשנה, יחד עם בתה של המתלוננת, לאחר שערכו בחו"ל טקס חתונה. בכתב האישום צוין כי הנאשם הביע גילויי קנאה רבים כלפי המתלוננת, צעק ואיים עליה.

עובדות המעשה מתוארות בכתב האישום בצורה קשה. בתאריך ו' באדר א' השנה (11.2.19) הגיע הנאשם לדירתם המשותפת באילת בשעות הערב כשהוא בגילופין. בין השניים התפתח וויכוח, במהלכו החל הנאשם לתקוף באלימות את המתלוננת.

המתלוננת התקשרה להזעיק את המשטרה, וכששמע זאת הנאשם גמלה בליבו ההחלטה לרצוח את המתלוננת. לצורך כך, פנה למטבח ונטל סכין עם להב באורך של כ-20 ס"מ. לאחר מכן חזר לסלון הבית ודקר את בת זוגו היהודייה בחזה.

במקום התפתח עימות ומאבק בין השניים כשכל העת מנסה הנאשם לדקור שוב את המתלוננת והיא מנסה למנוע זאת ממנו. בתוך כך, ניסתה בתה של המתלוננת למנוע מהנאשם לדקור את אמה, ומשלא הועיל יצאה החוצה, לבקשת אמה, בניסיון לקרוא לעזרה.

בהמשך, הצליחה המתלוננת להימלט לפתח הבית, שם ניסה שוב לדקור אותה והכה אותה בחזקה בראשה. המתלוננת הפצועה הצליחה להימלט מדירתם לדירה אחרת בבניין והנאשם נמלט מהדירה. בכניסה לבניין נתפס בידי שוטרים שהגיעו למקום ונעצר.

המתלוננת הפצועה פונתה לקבלת טיפול רפואי ביחידה לטיפול נמרץ ולאחר מכן הועברה לאשפוז במחלקה הכירורגית.

כתב האישום מייחס לנאשם ביצוע עבירות של ניסיון רצח, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות כנגד בת זוג ואיומים. הפרקליטות מבקשת לעצור את הנאשם עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 22 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד