בע"ה י"ג כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אישום: ערבי חטף אקדח מפקח ואיים עליו ברצח

ערבי מעראבה מואשם שתקף פקח של רט"ג, חטף את אקדחו טען אותו והצמיד למצחו ולבסוף גנב את האקדח ונמלט בנסיעה פרועה

  • מערכת הקול-היהודי
  • ה' אדר ב תשע"ט - 10:52 12/03/2019
גודל: א א א
רכבו של הפקח בזירת התקיפה (צילום: דוברות המשטרה)
רכבו של הפקח בזירת התקיפה (צילום: דוברות המשטרה)

כתב אישום נגד ערבי מעראבה שחטף את אקדחו של פקח רשות הטבע והגנים והצמידו למצחו לאחר שהפקח ביקש לבדוק את רכבו בחשד שקטף צמח מוגן.

ביום ראשון, כ"ו אדר א' בשעות הבוקר מספר בני משפחה ערבית מהכפר עראבה נסעו בג'יפ לשטח סגור באזור צומת דליות שברמת הגולן על מנת לקטוף צמח מוגן מסוג "עכובית הגלגל".

בני המשפחה קטפו את הצמח המוגן ובדרכם לכיוון שער היציאה מהשטח שקע הג'יפ ונתקע בשטח, ולמקום הגיע רכב שטח נוסף במטרה לחלץ את הרכב מהבוץ.

פקח של רשות הטבע והגנים שסייר במקום הבחין בשני כלי הרכב נוסעים לכיוון שער היציאה וכאשר עוררו את חשדו סימן להם לעצור. 

מעובדות כתב האישום עולה כי לאחר שהפקח הזדהה ושאל את יושבי הרכבים האם יש ברשותם צמח מוגן או דבר אסור אחר, החל הנאשם, מוחמד עאסלה,  להתלהם ואף תקף את הפקח והכה אותו בכתפו. בנוסף נכתב בכתב האישום כי עאסלה אמר לפקח: "תזמין משטרה,מה הם יעשו", הצמיד את ראשו למצחו של הפקח ואמר לו "תעוף מפה".

הנאשם רץ, פתח את שער היציאה ואיפשר לחברו לצאת עם הרכב, אז נעמד הפקח אל מול הג'יפ וביקש שיעצור.

בשלב זה שלף עאסלה את אקדחו של הפקח מנרתיקו, ניסה לדרוך את האקדח מספר פעמים, הצמידו למצחו של הפקח ואמר "אני אהרוג אותך". הנאשם המשיך וצעק "זוז, נראה אותך קורא עכשיו למשטרה".

לאחר מכן הנאשם נכנס לג'יפ בו נהג חברו והשניים החלו להימלט מהמקום כשאקדחו של הפקח ברשות הנאשם. לאחר מספר דקות הבחינו בניידת משטרה שהוזעקה למקום וחסמה את כיוון נסיעתם, אז נמלטו בנסיעה פרועה תוך ביצוע עבירות תנועה רבות בזמן שהשוטרים נוסעים אחריהם וקוראים להם לעצור.

בהמשך הדרך הוקם מחסום משטרתי באמצעות כלי הנדסי ושתי ניידות משטרה שחסמו את נתיב נסיעתם. במחסום, הג'יפ נעצר והנאשם זרק את האקדח לעבר תעלה בצד הכביש במטרה להעלימו. 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 16 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד