בע"ה י"א כסלו תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אישום: כלאו קטינים ששמרו וגנבו חלקי ציוד יקר

מספר ערבים מכפר בצפון זעמו כי לא קיבלו עבודת שמירה על באגר, הם כלאו את השומרים שנבחרו וגנבו ציוד יקר מהבאגר

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד אייר תשע"ט - 11:11 29/05/2019
גודל: א א א
באגר. ארכיון (סוכנות תצפית)
באגר. ארכיון (סוכנות תצפית)

 

בתאריך י"ד אדר א' לפנות בוקר התקבלה קריאה במוקד 100 של המשטרה על כליאתם של שלושה קטינים, גניבת הטלפונים הניידים שלהם וגניבת חלקים מבאגר על ידי שלושה רעולי פנים. 

מהחקירה עלה כי, מספר ימים קודם לכן קבלן לחפירות עפר הציב את הבאגר שלו באתר בניה סמוך למסגד בשכונה המזרחית בכפר כמאנה במסגרת עבודות שהתבקש לבצע שם. 

אחד החשודים ערבי בן 22 תושב כמאנה ניגש אל הקבלן והציע לו שירותי שמירה. הקבלן התחמק ממתן מענה לחשוד ובתגובה לכך החשוד אמר לו כי אם הוא לא יעסיק אותו כשומר מישהו עלול לגנוב לו את הבאגר. 

עוד באותו היום של העסיק הקבלן בחור אחר מכפר כמאנה במטרה לשמור על הבאגר שנמצא באתר הבניה. והחשוד ששמע על כך החליט לגנוב חלקים מהבאגר ולשם כך הוא יצר קשר עם שני חשודים נוספים.
 
בי"ד אדר א', הגיעו שלושת החשודים לאתר הבניה כשהם עוטים על החלק התחתון של פניהם כיסוי בד במטרה להסוות את זהותם ומצוידים במוט ברזל, חפץ הנחזה להיות אקדח, מפתח צינורות וסכין. 

השלושה נכנסו למכולה ששימשה את השומר במקום ושם נכחו 3 קטינים ביניהם בן דוד של החשוד בן ה-22.

שלושת החשודים באיומי נשק וצעקות לקחו מהקטינים שפחדו מהם את הפלאפונים שלהם , כלאו אותם במכולה ובהמשך ניגשו לבאגר ופירקו ממנו את המחשב המרכזי וחלקים נוספים בשווי כולל של 200,000 ₪ ונמלטו מהמקום.

הקטינים שהבינו כי השודדים נמלטו מהמקום יצרו קשר עם בן משפחתם אשר הזעיק את המשטרה.

עוד באותו הלילה הצליחו השוטרים לעצור את אחד החשודים. ערבי בן-33 תושב כמאנה. ומספר ימים לאחר מכן את שותף נוסף.  וכנגד שניהם הוגש כתב אישום ובקשה למעצר עד לתום ההליכים.  

חשוד השלישי, ערבי בן ה-23 תושב אבו ג'ויעד ברח, אך נעצר לפני מספר ימים.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 20 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד