בע"ה י"ט תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אישום: 3 ערבים תקפו ושדדו באלימות זוג קשישים בביתם

מכתב האישום, שהוגש כנגד 3 מתוך 4 החשודים, עולה כי הם פרצו לדירת הקשישים, כפתו אותם עם כבל טלפון ושרוך נעליים, איימו עליהם ושדדו את עגילים והשעון שבידיהם

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ח שבט תש"פ - 12:23 23/02/2020
גודל: א א א
ארכיון (יונתן וולצר' tps)
ארכיון (יונתן וולצר' tps)

פרקליטות המדינה הגישה כתב אישום כנגד ערבי כבן 24 מהכפר ברוכין בשומרון, בגין שוד מזויין ואלים במושב חגור, במהלכו תקף, כפת ושדד, יחד עם חבריו, זוג קשישים בביתם. כנגד שניים נוספים הוגשו כתבי אישום וחשוד רביעי טרם נתפס.

אירוע השוד התרחש לפני כשלושה חודשים במושב חגור שבדרום השרון. אז פרצו ארבעה ערבים לפנות בוקר לביתם של זוג קשישים בגילאי 76 ו-69. הפורצים, שנכנסו לבית דרך חלון המטבח, כשהם רעולי פנים וחמושים בסכינים, הבחינו בזוג הדיירים כשהם יושבים בסלון ביתם.

החשודים קשרו את ידיו של הקשיש באמצעות שרוך נעליים ואת ידיה של הקשישה קשרו באמצעות כבל של טלפון. על פיהם של בני הזוג הדביקו הקשישים בד ונייר דבק ואיימו עליהם בסכין.

"שב, אני אומר לך, זה שוד", צעק אחד החשודים לעבר הקשיש ואיים על בני הזוג כי "ישחט אותם" וכי אם יזוזו הם ידקרו.

החשודים גנבו מהמקום כסף מזומן בסך 7,000 שקלים וכ-1,000 דולרים וכן גנבו צמידים שענדה הקשישה על ידיה ואת השעון שענד הקשיש.

מחקירת המשטרה עולה כי ארבעת החשודים הגיעו למקום באמצעות רכב, כשאחד מהם נותר לשמור על הרכב מחוץ לישוב ואילו שלושת האחרים פרצו לבית הקשישים.

כאמור, אחד החשודים עוד טרם נתפס, וכנגד שני חשודים אחרים, ערבי כבן 23 מכפר קאסם וערבי נוסף כבן 22 מהכפר ת'לות במערב השומרון, הוגשו כתבי אישום וכן בקשות למעצר עד לתום ההליכים נגדם.

בסוף השבוע האחרון הוגש כתב אישום כנגד החשוד השלישי מברוכין בגין עבירות של שוד מזויין, קשירת קשר לביצוע פשע ושהייה בלתי חוקית בישראל. יחד עם הגשת האישום, הוגשה בקשה למעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 10 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד