בע"ה ד' סיון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

איתמר בן גביר & אחמד טיבי

בן גביר נגד טיבי: מפלגת עוצמה יהודית הגישה ליועמ"ש תלונה נגד טיבי בגין עבירות הסתה ועידוד לאלימות, לאחר שטיבי התפאר בהישגיו במאבקים המוסלמיים על הר הבית

  • י"א אדר תשפ"א - 07:59 23/02/2021
גודל: א א א
(צילום אסתי דיוזבוב TPS)
(צילום אסתי דיוזבוב TPS)

מפלגת עוצמה יהודית פנתה במכתב דחוף ליועץ המשפטי לממשלה להורות על פתיחת חקירה נגד חבר הכנסת מהרשימה הערבית המשותפת אחמד טיבי.

בסרטון שפורסם בדף הבית בערבית של ח"כ אחמד טיבי הוצג ח"כ טיבי כמי שהוביל את המאבק לכיבוש שער הרחמים לפני כשנתיים. בסרטון טיבי מודה שהיה חלק במאבק  ובמהומות נגד הצבת המגנונומטרים בשערי הר הבית, לאחר הפיגוע בהר בו נרצחו שני שוטרים ישראליים. כזכור במהלך המהומות נזרקו אבנים ובקבוקי תבערה לעבר שוטרים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

בפוסט לסרטון כותב ח"כ טיבי כי "בן גביר בן בריתו של נתניהו רוצה להרוס את מסגד אל אקצה "ולבנות את המקדש לכאורה". ואנחנו כאן לומר: קדושותינו הן קו אדום,ההינו שם מול שערי מסגד אל -אקצה , לצד צעירי ירושלים".

בהמשך כותב טיבי: "ההינו מול שער השבטים ,לעקור את השערים האלקטרונים מארצנו ואמרנו: מסגד אל-אקצה המבורך הוא מקום תפילה למוסלמים.נקודה! וההסתמכות על האלוקים ועל איתנו עמנו, ולא על נתניהו".

בתגובה לדברים הגישה מפלגת עוצמה יהודית תלונה נגד טיבי בגין עבירות הסתה ועידוד למעשה אלימות. בתלונה נכתב שטיבי קשר עצמו למהומות ומעשים פליליים וכי על המשטרה לפתוח בחקירה ולברר את חלקו במהומות. 

איתמר בן גביר מגיב לאיומי טיבי ואומר:" צוחק מי שצוחק אחרון.אכן טיבי מסלף ההיסטוריה והר הבית הוא מקום המקדש. בכל מקרה חייבים להוציא המחבל מכנסת ישראל".

 ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


9 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 324 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד