בע"ה כ"ה כסלו תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אלפים בכיכר הבימה: "להפיל את הממשלה - רוצים מדינה יהודית"

אלפים הגיעו להפגין בת"א נגד הממשלה, ובהם חברי כנסת, פעילים ומשפחות שכולות

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ"ז חשון תשפ"ב - 21:53 02/11/2021
גודל: א א א

אלפים הגיעו מכל רחבי הארץ להפגנת מחאה הגדולה ביותר מאז הקמת ממשלת בנט-עבאס-לפיד. בהפגנה שנערכה בכיכר הבימה השתתפו חברי כנסת מסיעות המחנה הלאומי, פעילים ובני משפחות שכולות.

במרכז ההפגנה עמדה החבירה של בנט ולפיד למפלגת רע"מ ותומכי הטרור.

ח"כ בצלאל סמוטריץ' יו"ר תנועת "הציונות הדתית" אמר: "אף פוליטיקאי ואף ממשלה ואף תנועה לא תצליח לנצח את מדינת ישראל, את הציונות, את המדינה היהודית והתחיה היהודית שלנו. אנחנו רוצים מדינה יהודית?", שאל את הקהל שהריע בתשובה "כן!". "יש לנו תפקיד אחד - לשמור על האחדות שלנו במחנה הלאומי, דתיים וחרדים וחילונים ומתיישבים ואנשי הפריפריה. נחליף את הממשלה הרעה הזו כמה שיותר מהר".

ח"כ שלמה קרעי מהליכוד אמר: "דרכנו אינה דרכם. בסודם אל תבוא נפשנו, בקהלם אל יחד כבודנו. הממשלה האנטי-ציונית והאנטי-יהודית שהושגה במרמה, בנוכלות, מתוך תערובת של תאוות שלטון וכיבודי שררה, של שנאת יהדות ורמיסת החרדים לדבר ה', ותוך חבירה לגרועים שבאויבינו – תהיה קצרת ימים", הצהיר קרעי.

ח"כ עמיחי שיקלי מ'ימינה' ציין את דבריו של ח"כ אוסאמה סעדי בכנסת היום (ג') שכינה את הצהרת בלפור יום מקולל. "את עזות המצח שאנחנו רואים בכנסת אנחנו רואים גם בשטח בהיקפים הולכים וגאים. בקניון בבאר שבע, בחצור הגלילית שם הוצתו עסקים, ברמלה בעכו ובדרום ת"א".

יו"ר עוצמה יהודית ח"כ איתמר בן גביר: "אני גאה להיות קיצוני באהבת עם ישראל, אני גאה להיות קיצוני באהבת העם שלנו, באהבת המדינה שלנו, למען חיילי צה"ל. הכי כואב לי לראות איך הם הרימו ראש בכנסת ישראל, מסתובבים שם בגאווה, בחוצפה וביוהרה. אומר לי אחמד טיבי המחבל, אתה תגיד לי אדוני היו"ר, אני אומר לו אתה לא אדוני, לך לסוריה שם תהיה אדוני. והשיא, איימן עודה מרים עלי יד, ח"כ במדינת ישראל מרים ידיים, בושה, איפה אביחי מנדלבליט לאן הוא נעלם".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 24 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד