בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

אם ובתה נהרגו בתאונה קטלנית בבנימין. "נראה כמו רצח"

מאז התאונה הקטלנית הבוקר, בו גם נפצע אב המשפחה וילד בן 12 מאושפז במצב אנוש, מגיעות עדויות המצביעות על מה שנראה כדריסה בזדון, שבוצעה בידי נהרג ערבי. "לחקור מניע לאומני לתאונה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ג' כסלו תש"פ - 10:43 01/12/2019
גודל: א א א
(דוברות זק"א)
(דוברות זק"א)

בתאונת דרכים קשה שהתרחשה הלילה (ראשון) בכביש 443 בבנימין, נהרגה האם ציפי רימל ובתה הפעוטה נועם רחל. אב המשפחה וילד נוסף נפצעו באורח קשה ואנוש.

התאונה הקשה התרחשה סמוך לצומת מחנה עופר, קצת אחרי חצות הלילה. מחקירה ראשונית של התאונה עולה, כי צעיר ערבי כבן 18 נסע במהירות גבוהה, מעל המהירות המותרת וגרם לתאונת שרשרת, בה נפגעו שלושה כלי רכב, ביניהם רכבם של משפחת רימל מהישוב נווה צוף שבבנימין. שני בני אדם נוספים נפצעו באורח קל.

"מדובר בתאונה קשה ומזעזעת", סיפר דודי שקלאר, מתנדב זק"א שהגיע לזירת התאונה. "מספר כלי רכב עמדו ככל הנראה ברמזור אדום כשפתאום הגיח רכב פרטי מאחוריהם במהירות והתנגש בהם בעוצמה רבה. כשהגעתי למקום ראיתי המולה רבה, מספר רכבים היו מרוסקים ומעוכבים לגמרי כשבתוך אחד הרכבים היו לכודים זוג הורים ושני ילדים", סיפר שקלאר.

החובשים והצוות הרפןאי שהגיעו למקום פינו את האם ציפי רימל ז"ל למרכז הרפואי שערי צדק בירושלים שם נאלצו הרופאים לקבוע את מותה. למרכז הרפואי שערי צדק פונה גם האב אפרים במצב קשה ואיתי בן ה-12 במצב אנוש. מותה של הפעוטה נועם רחל נקבע במרכז הרפואי הדסה עין כרם. 

מהמרכז הרפואי הדסה עין כרם בירושלים נמסר, כי התינוקת נועם רחל, בת שלושה שבועות, פונתה לקבלת טיפול רפואי, אולם תוך כדי מאמצי החייאה לרופאים לא נותר אלא לקבוע את מותה. הנהג הדורס, כאמור ערבי כבן 18, מטופל גם הוא בהדסה עין כרם כשמצבו בינוני עד קשה והוא סובל מפגיעת ראש וגפיים.

   |  "לבחון האם יש מניע לאומני לנהג הדורס בתאונה הקטלנית"

מאז הבוקר, פורסמו עוד ועוד עדויות מעדי ראיה שונים שנכחו במקום, המעלים חשד כי הנהג הפוגע, כאמור צעיר ערבי, נסע במהירות גבוהה ובכוונה לא עצר, זאת למרות האור האדום ברמזור וכלי הרכב שהמתינו בצומת.

אנשי מפלגת עוצמה יהודית פנו הבוקר למשטרת ישראל בדרישה לחקור את התאונה הקטלנית ולבדוק האם מדובר בפיגוע על רקע לאומני.

בעוצמה יהודית אומרים, כי "אנו קוראים למשטרה לחקור לעומק את מניעיו של הנהג הפוגע ולבחון האם היו לו מניעים לאומניים בנהיגתו הפרועה והאם היו לו כוונות לנצל את ההזדמנות של הרכבים שחיכו בצומת לאור ירוק על מנת להרוג יהודים". כמו כן, עו"ד איתמר בן גביר, מראשי עוצמה יהודית, צייץ בחשבון הטוויטר שלו על הנושא וכתב כי "זו לא "תאונה". זה נראה כמו רצח!"

   | "אסון בלתי  נתפס. משפחה מלאת חסד"

"משפחת רימל הם משפחה ותיקה ביישוב ואהובה על כל מכריה", נמסר מהישוב נווה צוף לאחר היוודע דבר האסון. ציפי (34) אישיות מדהימה, מלאת אהבה, מאור פנים ואכפתיות לכל אדם. מעורבת מאוד בקהילה. עבדה בהוראה כמורה לאנגלית בבית הספר בישוב, שני בני הזוג היו בעבר רכזי נוער בישוב, ושליחים בקהילה היהודית בשיקגו. בתם הקטנה נועם רחל שנולדה לפני שלושה שבועות מילאה את המשפחה בשמחה".

"האסון בלתי נתפס, מדובר במשפחה מלאת חסד ועשיה. בית הישוב כולו אבל, ומחזק את המשפחה. אנו מבקשים להתפלל ולהרבות בחסד היום לרפואתם של אב המשפחה אפרים צבי משה והבן איתי יעקב בן צפורה שנפצעו בתאונה".

ציפי ז"ל הותירה אחריה בעל פצוע קשה, איתי בן ה-11 במצב אנוש, לאה בת 9, עמיחי בן 7 והראל בן ה-3. הלוויתם של ציפי ונועם רחל תיערך בשעה 14:00 בישוב נווה צוף.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד