בע"ה ט"ו תמוז תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

במהלך ההליך השיקומי - הנאשם הבדואי פרץ לרכבים

בית המשפט גזר על בדואי מתל שבע 32 חודשי מאסר בפועל וקנס כספי, לאחר שהורשע בשורת עבירות רכוש שונים

  • ו' אדר תשפ"א - 09:08 18/02/2021
גודל: א א א

בית המשפט המחוזי בבאר שבע גזר עונש מאסר ופיצוי כספי על בדואי בשם שהר אבו רקייק, שהורשע בשלושה מקרים שונים של פריצה וגניבה.

מדובר בבדואי כבן 46 מתל שבע, אשר התגרש זה 3 פעמים וכעת נשוי בפעם הרביעית ולו עשרה ילדים. במהלך ההליך הפלילי שהתנהל נגדו, נעשו מספר ניסיונות שיקום שונים אשר לא צלחו. במהלך ההליך נגדו, הספיק להיעצר על עבירות רכוש נוספות.

מעובדות כתב האישום בו הורשע, אבו רקייק פרץ לפני כשנתיים וחצי לרכב בבאר שבע, גנב ממנו כרטיס אשראי, תעודות אישיות וכן כלי עבודה כגון דיסק חשמלי ועוד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של הקול היהודי >>

כשנתיים קודם לכן, כך מתואר בכתבה האישום, נתפס אבו רקייק בקניון הסמוך לקרית הממשלה בעיר כשברשותו כלי פריצה, זאת בשעה שניסה לגנוב אופניים.

בכתב האישום מתוארים עוד שלושה אירועים מהשנה האחרונה. באחד מהם, פרץ לרכב בבאר שבע, גנב בושם וקופסת קיסמים ונתפס בשעה שיצא מהרכב. ברשותו נתפס שם בכמות לצריכה עצמית ללא היתר.

באירוע אחר, פרץ למשאית בחצר אחורית של מחסני השוק בעיר, וגנב מתוכה את תיקו האישי של נהג המשאית, אשר הכילה מפתחות טאבלט וציוד נוסף. ימים ספורים לאחר מכן, גנב מהחצר האחורית של מחסני השוק אופניים.

לחובתו של אבו רקייק עמדו הרשעות קודמות.

הירשמו לתפוצת הווצאפ של הקול היהודי >> //  הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

בסופו של דבר, הורשע אבו רקייק בעבירות של פריצה לרכב כדי לגנוב וגניבה מרכב בבאר שבע,          החזקת מכשירי פריצה וניסיון גניבה לאחר שנתפס בניסיון לגנוב אופניים מחוץ לקניון קריית הממשלה, בכך שהחזיק כלי פריצה וחתך את שרשרת הבטיחות של האופניים, פריצה לרכב כדי לגנוב, שתי עבירות של גניבה מרכב בבאר שבע וממשאית בחצר האחורית של מחסני השוק בבאר-שבע, עבירה של החזקת כלי פריצה לרכב, ועבירה נוספת של גניבה, ביניהם גניבת אופניים מהחצר האחורית של מחסני השוק בבאר-שבע.

בית המשפט גזר עליו 20 חודשי מאסר בפועל, והוסיף אליהם שורה של מאסירים מותנים שהוטלו על הנאשים בגין הרשעות קודמות. סך הכל יצרה אבו רקייר 32 חודשי מאסר, מהם תנוקה תקופת מעצרו בשב"ס.

כמו כן, הוטל על אבו רקייק לשלם קנס בגובה 8,000 ₪ וכן פיצוי כספי לנפגעי העבירה בסך כולל של 3,500 ₪.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד