בע"ה כ' תמוז תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בן גביר מחדד: "בזמן אמת תמיד פניתם אלי"

בישורת האחרונה של הקמפיין מזכיר בן גביר כי חיילי צה"ל והמתיישבים סומכים עליו כבר שנים ומגיב להצהרת נתניהו כי לא יישב בוועדה למינוי שופטים

  • יח"צ
  • ג' ניסן תשע"ט - 10:12 08/04/2019
גודל: א א א
בן גביר. ארכיון  (הלל מאיר TPS)
בן גביר. ארכיון (הלל מאיר TPS)

במפלגת עוצמה יהודית מנהלים ביממות האחרונות מאמצים אדירים על מנת לדאוג להכנסתו של איתמר בן גביר למקום השביעי ברשימת איחוד מפלגות הימין.

אמש היו צריכים להתמודד במפלגה עם הבטחה שפרסם נתניהו לפיה בן גביר לא יישב בוועדה למינוי שופטים אליה נשוות עיניו.

במקביל פונה בן גביר בעיקר לגרעיני הימין הקשים ולחיילי צה"ל ומזכיר להם כי "ברגעים הקשים", תמיד מצאו את דלתו פתוחה.

אמש הוציא בן גביר מכתב למשפחותיהם של נערי הגבעות בשנים האחרונות.

"במשך שנים ארוכות אני נלחם למען זכויות היסוד שלכם ושלכן. אתם בטח זוכרים: כששוטרים הגיעו באמצע הלילה להרוס לכם את הבית – התקשרתם אלי.

כשנעצרתם לא פעם בגלל אהבתכם לארץ הזו – באתי לתחנת המשטרה. כמה מכן וודאי זוכרות את הדיונים הליליים שקיימתי בבתי המשפט כדי למנוע מעצר מיותר בנווה תרצה.

דיונים שהתקיימו לעיתים באחת עשרה בלילה, עם פרוטוקול של השופט בכתב יד – רק כדי לחסוך מכן את "החוויה" של חיפוש על הגוף בכניסה לבית המעצר".

על חלקו במאבק נגד עינויי הנערים בפרשת דומא אמר בן גביר: "לא צריך להזכיר לכם את חקירות דומא. במשך חודש ימים התרוצצנו מבית משפט אחד לשני, ומהפגנות סוערות לאולפני טלוויזיה.

כל כך רצינו לעצור את העינויים שהופעלו כלפי עמירם בן אוליאל וקטינים נוספים. ניסינו לעצור את טירוף המערכות של השב"כ והפרקליטות. אתם בטח זוכרים את נפתלי בנט מתייצב מול המצלמות וטוען שאין שום עינויים. "למי אתם מאמינים? לאיתמר בן גביר או לאיילת שקד?" שאל בנט באמירה שלימים תתגלה כמגוחכת ביותר כשבית המשפט פסל את ההודאות שהוצאו באותם עינויים".

"אחרי כל השנים האלו, אחרי כל המאבקים למענכם, הגיעה השעה להגנה קולקטיבית. לא עוד קריאת חירום במקרים של התנכלות משטרתית. לא עוד כיבוי שריפות. בכנסת הבאה נדאג להפסקת הרדיפה הפוליטית.

שוטרי משטרת ישראל יחזרו לעסוק בטרור האמיתי, במקום להשקיע מאות מיליוני שקלים בהצקה לתושבי יצהר. אנשי המנהל האזרחי יתחילו להילחם בבנייה הערבית הבלתי חוקית במקום להרוס בגבעות. אנשי הפרקליטות שחרטו על דגלם מלחמה בהתיישבות יאלצו לחפש עבודה חדשה. אני בא לשנות. אני בא להילחם באמת על הזכויות שלכם. שימו 'טב' בקלפי, ותעזרו לי לעזור לכם. אוהב אתכם כתמיד, איתמר בן גביר".

   | "נלחמתי למען הלוחמים" 

בסרטון שהוציאו אמש במפלגה אף פנו לחיילי צה"ל. בסרטון נראה חייל נחקר בצעקות במצ"ח, לאחר שהרג מחבל. החוקר מאפשר לחייל היורה לבצע שיחת טלפון אחת לפני תחילת החקירה.

תחילה החייל שוקל להתקשר לשר נפתלי בנט, אך מחליט החייל להתקשר לעו"ד איתמר בן גביר, מועמד איחוד מפלגות הימין לכנסת, שטיפל בעבודתו כעורך דין בעשרות תיקים כגון אלו, תוך שהחוקר מסנן לעברו "ת'כלס, רק בן גביר ידאג לך באמת".    | בן גביר ישב בוועדה למינוי שופטים?

בתגובה לדברים שאמר ראש הממשלה נתניהו בקריצה לשמאל, ולפיהם הוא מבטיח כי מועמד איחוד מפלגות הימין איתמר בן גביר לא יישב בועדה למינוי שופטים, אומר בן גביר כי "אם באיחד מפלגות הימין יקבלו מספיק קולות הרי שגם את הבטחת הבחירות הזאת נתניהו יפר". 

לדברי בן גביר, "אני לא מתרשם מדבריו של ראש הממשלה – נתניהו הבטיח כל כך הרבה הבטחות בשנים האחרונות: לפנות את חאן אל אחמר, לחסל את החמאס, לבנות ביהודה ושומרון, ובפועל – לא קיים. כמו שאת ההבטחות האלו נתניהו לא קיים, כך לא יקיים את ההבטחה שלא אשב בועדה למינוי שופטים". 

בן גביר מוסיף כי "השאלה היחידה היא אם נהיה מספיק גדולים - אם נהיה לשון המאזניים בקואליציה הבאה, נתניהו יבין שזה ימין מזן אחר ומסוג אחר, ימין שלא רק מצהיר הצהרות אלא גם גורר אותו ימינה ומכריח אותו לקיים הבטחות". 

 

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד