בע"ה ט"ז אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בנט מזגזג: תוקף את כניסת עוצמה יהודית לכנסת

חודש לאחר שהצהיר כי חיבור עוצמה יהודית והאיחוד הלאומי "חיוני", תקף הבוקר יו"ר הימין החדש את אנשי המפלגה. סמוטריץ': "בנט סובל מבעיית אמינות"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"א אדר תשע"ט - 10:57 26/02/2019
גודל: א א א
הציוץ של סמוטריץ' בתגובה לבנט
הציוץ של סמוטריץ' בתגובה לבנט

רק לפני חודש הצהיר נפתלי בנט, יו"ר הימין החדש, כי חיוני שיו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' יביא לאיחוד עם מפלגת עוצמה יהודית. את הדברים אמר אז בראיון לרדיו קול חי.

אלא שהבוקר בראיון לרשת ב' הצהיר בנט כי "אנשים שרואים בכהנא מודל לא ראויים לשבת בכנסת".

באיחוד הלאומי ובעוצמה יהודית תקפו את בנט על דבריו. יו"ר האיחוד הלאומי ח"כ סמוטריץ' העלה בחשבון הטוויטר שלו צילומי מסך של דברי בנט אז והיום וכתב: "יש מי שנוהגים באחריות. יש מי שסובלים קשות מבעית אמינות".

בן גביר: בנט שחרר מחבלים, החריב ישובים והפקיר את הדרום

עו"ד איתמר בן גביר המועמד מטעם עוצמה יהודית לכנסת אמר בתגובה: כי "כדאי שהשר בנט יעשה בדק בית לפני שהוא מחליט לתקוף את מי שלא יתקפל ולא יגמגם בנושאי ארץ ישראל. השר בנט היה שותף לשתי ממשלות שבמהלך הקדנציה שלהן שוחררו מחבלים, הוחרבו יישובים יהודיים בהם עמונה ונתיב האבות, והדרום הופקר לירי מאות טילים של חמאס ולטרור עפיפונים עלוב ללא שום תגובה". 

באשר לדבריו של השר בנט בימים האחרונים לפיהם ראש הממשלה נתניהו מתכנן לחלק את ירושלים כחלק מתכנית השלום של טראמפ, אומר עו"ד בן גביר כי "אני מתקשה לראות איך מי שלא מנע שחרור מחבלים והחרבת יישובים יהודיים ימנע את חלוקת ירושלים. אנחנו לא מתכוונים לגמגם בנושאים הללו, ולא נאפשר שום מהלך שיביא לויתור על חלקים מארץ ישראל לטובת האויב".

עוד מוסיף בן גביר כי "הצביעות של בנט מדהימה - רק לפני שבועיים הוא קרא לבית היהודי לחבור לעוצמה יהודית וזאת לאור האחריות לקולות הימין כביכול, ולפתע כאשר נוצר אותו חיבור בו בנט תמך, הוא מנסה לאגף משמאל ולקחת קולות מהרשימה של איחוד מפלגות הימין. זו התנהלות אופיינית של אדם שנטש את מפלגתו והשאיר אותה פצועה, ורגיל לנטוש מערכות באמצע. מי שנטש את מפלגתו, ינטוש גם את ארץ ישראל".

 

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 5 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד