בע"ה כ' חשון תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בניה פרץ שנפצע קשה בפיגוע בצומת תפוח החל להניע את ידיו

בניה פרץ שנפצע קשה בפיגוע בצומת תפוח החל להניע את ידיו. עופר פרץ: "המענה ההולם של הממשלה - בנייה בשומרון והקמת הישוב אביתר"

  • יח"צ
  • ה' חשון תשפ"ב - 19:48 11/10/2021
גודל: א א א
(תמונה: מתוך הפייסבוק של יוסי דגן)
(תמונה: מתוך הפייסבוק של יוסי דגן)

בניה פרץ, תלמיד הישיבה שנפצע קשה בפיגוע הירי בצומת תפוח לפני כחמישה חודשים החל להניע את ידיו.

ראש המועצה האזורית שומרון, יוסי דגן כתב בדף הפייסבוק שלו: "בשורה מרגשת" כותב דגן "בניה פרץ, פצוע הפיגוע בצומת תפוח, החל להזיז את הידים". 

"בניה פרץ הוא מלח הארץ. תלמיד הישיבה הגבוהה באיתמר, שעמל בתורה ובמקביל התאמן וחלם להתגייס לסיירת מטכ"ל. לפני 5 חודשים, מרצח פחדן מה'רשות הפלסטינית' ירה מטווח קצר בצעירים שעמדו בטרמפיאדה בצומת תפוח ונמלט מהמקום, כאחרון הפחדנים". 

"חברו של בניה לספסל הלימודים יהודה גואטה הי"ד, שעמד לידו, נפצע אנושות ולצערנו נפטר מפצעיו. בניה נפצע קשה מאוד והובהל לבית החולים, שם הצוות הרפואי המסור כולו נלחם על חייו". 

"כתוצאה מפגיעות הירי, שותק בניה - מהצוואר ומטה. הוא ראה ושמע אבל לא יכול היה לעשות כלום בכוחות עצמו. בניה הוא נער מלא אמונה, לוחם. לוחם אמיתי, הוא נאבק במלאך המוות וניצח. נאבק בכל כוחו בשיתוק הנורא - וב"ה מתחיל לנצח גם בקרב הזה".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

אביו עופר ביקש להוסיף ולהדגיש כי המענה האזרחי ההולם לו הם מצפים מהממשלה אחרי הפיגוע - הוא תנופת בניה בלב השומרון והקמה של הישוב אביתר ע"י המדינה, בצמוד למקום הפיגוע.

"המשיכו להתפלל לרפואת בניה בן אביבה בתוך שאר פצועי וחולי ישראל", דברי דגן.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 26 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד