בע"ה ה' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close
"כִּי גָדוֹל כַּיָּם שִׁבְרֵךְ מִי יִרְפָּא לָך"

בני משפחת עטר יובאו למנוחות

יריב ושושנה עטר וששת ילדיהם יעקב-ישראל, עטרת, איילה, מוריה, ידיד ואביגיל ז"ל, שנספו בתאונה אמש, יובאו למנוחות בנתניה

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ב חשון תשע"ט - 08:43 31/10/2018
גודל: א א א
משפחת עטר בתמונה משפחתית למרגלות מערת המכפלה (באדיבות בני המשפחה)
משפחת עטר בתמונה משפחתית למרגלות מערת המכפלה (באדיבות בני המשפחה)

בני משפחת עטר שנספו אמש בתאונת הדרכים המחרידה בכביש 90 סמוך לים המלח יובאו היום  (ד') בצהריים למנוחות. ההלוויה תצא  בשעה 14:30 מבית העלמין נתניה, שיכון ותיקין רח' הרב נריה.

אסון כבד נפל אמש על הישוב פסגות שבמטה בנימין. משפחת עטר, ההורים, יריב בן 45, שושי בת 47, והילדים: יעקב ישראל בן 12, עטרת בת 11, איילה בת 9, מוריה בת 7, ידיד בן 5 ואביגיל בת 3, עלו בסערה השמיימה בתאונה הקשה שהתרחשה בעת שהיו בדרך לטיול משפחתי בדרום.

יריב עבד בחברת מחשבים, שושי אישתו מורה לחינוך מיוחד בעמותת קרן אור בירושלים. הילדים למדו בבית הספר היסודי ובגנים בפסגות והבן הבכור למד בישיבה התיכונית מטה בנימין בבית אל. 

משפחת עטר הגיעה לישוב פסגות לפני כ13 שנים קצת לאחר חתונתם. המשפחה התגוררה בשכונת העי ולפני כשנתיים עלתה לשכונה המרכזית ונטעה את מקומה ביישוב.

בפסגות אמרו אמש כי "בשעה קשה זו היישוב פסגות פועל ללכד את הקהילה והמשפחה המורחבת". עם היוודע דבר האסון, צוות החרום של היישוב התכנס בין היתר כדי לתת מענה נרחב לצרכים הקהילתיים השונים. מצוות היישוב נמסר כי "קהילת פסגות חזקה ומלוכדת ובולטת בחוסן החברתי שלה. אנו פועלים יחד עם גורמי הרווחה והנהגת היישוב כדי לעטוף את המשפחה המורחבת ואת החברים הקרובים".

בשעות הערב נערכו כינוסים קהילתיים ביישוב יחד עם הצוותים המקצועיים, רב היישוב ואנשי הרווחה והשירותים החברתיים במועצת בנימין. 

בני המשפחות ישבו שבעה ברחוב הנרקיס 3 נתניה, משפחת עטר. משפחת זרחי תשב בפסגות בבית משפחת עטר.

"אין לנו כבר כוחות לטפל בדברים האלו"

אישי ציבור רבים הביעו את הזדהותם עם תושבי פסגות ומשפחות ההרוגים באסון, והדגישו את חשיבות השמירה על בטיחות בדרכים.

יו"ר זק"א יהודה משי זהב התחנן בסרטון שפרסם לשים לב בנהיגה ולא לסמס או להתעסק בפלאפון.

"ראיתי את כל סוגי האסונות במשך 30 שנה אבל כשאתה רואה שישה ילדים ועוד זוג הורים? על מה ולמה? על רגע אחד של חוסר תשומת לב רגע אחד של לא לסמס לא לענות בוואצאפ.

תראו את המחיר תתעוררו עם ישראל, קצת תשומת לב. טיפלנו בכל כך הרבה נפגעים בכביש הזה, שני הרכבים מצויינים יש פה טווח ראייה, כביש מסודר, הכל מסומן, רק חוסר תשומת לב, היסח הדעת של שנייה אחת ותראו את המחיר תראו את התוצאות. אנא, די, אין לנו כבר כוחות לטפל בדברים האלה", אמר משי זהב.

בתוך כך, נהג הג'יפ שהיה מעורב בתאונה, גם הוא תושב בנימין, נעצר בידי המשטרה וככל הנראה יובא היום לדיון בעניינו. הנהג הביע צער כבד על התאונה בה נפצעו בינוני וקל הוא, אשתו ובתו.

תגובות (2) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד