בע"ה י"ח אדר תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

בעקבות מידע חדש: פרטי הנעדרת נגה יצחק פורסמו ברשתות הערביות

לקול היהודי נודע כי בעקבות מידע שהתקבל לאחרונה, המשטרה פרסמה ברשתות ערביות את פרטי הנעדרת נגה יצחק. עם זאת, עדיין אין קצה חוט של ממש בפרשה

  • אלחנן גרונר, הקול היהודי
  • כ"ב טבת תש"פ - 11:18 19/01/2020
גודל: א א א

המשטרה פרסמה בימים האחרונים את תמונתה ופרטיה של הנעדרת נגה יצחק בכלי תקשורת ערבים, כך נודע לקול היהודי.

נגה יצחק בת ה-35, נעדרת כבר מעל שנה, ולמשטרה ולמשפחתה אין עדיין שום מידע המוביל למקום הימצאה.

בדיקת הקול היהודי העלתה כי בעבר כבר פורסמו תמונתה ופרטיה בכלי תקשורת בערבית, במועד סמוך להיעדרותה, אך כעת הוחלט לפרסם שוב את הפרטים בשל מידע שהתקבל בנוגע להיעדרות.

את המידע אנו לא מפרסמים כדי שלא לפגוע בחקירת הפרשה, אך יחד עם זאת יש לציין כי לא מדובר כרגע במידע הנותן קצה חוט ממשי בפרשה. לצד זאת המידע הוביל לביצוע פעולות חקירה שונות ובכלל זה ההחלטה לפרסם את פרטי הנעדרת בכלי תקשורת המויעדים לציבור הערבי.

גם כעת עדיין כלל הכיוונים והרקעים נבדקים בפרשת ההיעדרות, והמשטרה והמשפחה חסרי אונים.

נגה יצחק בת ה-35  נראתה לאחרונה בי"ג כסלו תשע"ט, לפני למעלה משנה, בעיר רמת גן. לאחר ההיעדרות הצליחו במשטרה להתחקות אחר המסלול שעשתה ביום ההיעדרות. מכשיר הפלאפון שלה נמצא לאחר כשבועיים והתברר כי הושאר בתחנת אוטובוס ברמת גן.

מסיבות שונות, המשטרה הגדירה את נגה כנעדרת בסיכון והושקעו משאבים רבים בחיפושים אחריה.

אביה רון ובני משפחתה, עוסקים מאז בחיפושים אחריה ועושים מאמצים רבים לנסות לאתר אותה, יחד עם מתנדבים רבים ועם המשטרה. גם יחידת הכלבנים יכ"ל משתתפת בחיפושים, ותשאולים וחיפושים ממוקדים נערכו ברחבי הארץ.

בני המשפחה פרסמו תיאור של נגה, שנהגה לשנות את הופעתה ואת צבע שיערה. גובהה 1.57 ומשקלה כ-50 ק"ג. צבע העור בהיר.

לפני מספר חודשים טענה אשה כי זיהתה את נגה בישוב כדיתא בגליל. בעקבות כך נערכו חיפושים ותשאולים בישוב ובצפת הסמוכה, אך לא אותרו כל ממצאים. לאחרונה נערכו חיפושים ותשאולים גם באזור ירושלים.

רון יצחק סיפר לקול היהודי כי לפני כחמש שנים עברה נגה טראומה קשה. לא ברור האם אותו אירוע קשור ישירות להיעלמותה, והרקע להיעדרות כאמור אינו ברור, וכלל הכיוונים נבדקים.

במשפחתה סיפרו לקול היהודי כי נגה היתה בשנים האחרונות בסמינרים ליהדות, אך לא הגדירה עצמה דתיה. היא התגוררה אצל סבתה, למדה רפלקסולוגיה, ולפני שנעלמה עבדה בקייטרינג בתל אביב.

"קשה לי להאמין שנגה חופשיה ולא מתקשרת איתנו", סיפר האב רון לקול היהודי. "לא היו לה בעבר היעדרויות. היתה לה מחשבה לפתוח דף חדש בתחומים מסוימים בחיים אבל היא אף פעם לא דיברה על ניתוק מהמשפחה או משהו כזה".

במשפחה פנו כמעט לכל אפיק אפשרי, ולאחר שהבטיחו פרס כספי למי שיביא מידע שיוביל להימצאה, אף נפלו קרבן לעבריינים שניסו לסחוט אותם בתרגיל עוקץ, ונעצרו על ידי המשטרה.

למרות הזמן הממושך שעבר, רון מנסה לשמור על אופטימיות בתוך המצב הכה קשה. חוסר הודאות נוראי, ובמשפחה נאחזים בכל פרט מידע בניסיון לאתר את נגה.

"מבחינתי כל מידע שיש למישהו שיעביר לנו או למשטרה בכל שעה. אנחנו חיים באי ודאות מאוד קשה,  קשה לישון ולאכול, והלב קרוע", הוא אומר.

בני משפחת יצחק מבקשים מכל מי שיודע דבר מה אודותיה היכול לסייע בחיפושים, ליצור קשר בכל שעה עם מוקד 100 של המשטרה או עם אביה רון במספר: 052-335-6436.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 14 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד