בע"ה ו' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

ד"ר קידר מצהיר: "משתיקים את פרשת רצח רבין. הרוצח הוא י.ר"

מסתמן: לא יגאל עמיר רצח את רבין. כך אמר ד"ר מרדכי קידר בנאום בפתח תקווה. "מי שעומד מאחורי זה הוא פוליטיקאי מוביל שרצה לחסל את רבין כיוון שרצה לצאת מהסכמי אוסלו".

  • מערכת הקול-היהודי
  • א' חשון תש"פ - 12:00 30/10/2019
גודל: א א א
מוטי קידר בעצרת, בעת נאומו על רצח רבין (צילום מסך)
מוטי קידר בעצרת, בעת נאומו על רצח רבין (צילום מסך)

במהלך הפגנה שנערכה השבוע בתמיכה בראש הממשלה בנימין נתניהו בפתח תקווה, עלה על דוכן הנואמים ד"ר מרדכי (מוטי) קידר. ד"ר קידר הוא מזרחן ומרצה באוניברסיטת בר אילן ויו"ר חוג הפרופסורים לחוסן מדיני, המחזיק בשורה של תארים שונים.

קידר הזכיר את ה"טבח בכפר קאסם", שהתרחש לפני כ-63 שנה, אז מדינת ישראל טייחה את האירוע אותו הגדיר כ"פשע שלא יסלח". "ההשתקה, ההחבאה, הטיוח, הגיעו למדינת ישראל מההתחלה".

"לפני 24 שנים, התרחש רצח נוסף", אמר קידר בנאום ששודר והוקלט במקומות רבים. "הרצח של יצחק רבין ראש הממשלה זכרונו לברכה. הניסיון להסתיר את מה שקרה אז והאשמת הימין, נמשכים עד היום הזה"

"איך אני יודע שזו השתקה? 25 שנה הייתי בחיל המודיעין. ראיתי עשרות אלפי מסמכים "סודי ביותר". למה? בטחון מקורות. רוצים להגן על מקורות, ויש לכך הצדקה מלאה. גם מסמכים לא חשובים הם סודיים ביותר. גבירותי ורבותי, בחקירת רצח רבין יש עד היום מסמכים רבים שהם "סודיים ביותר".

"יש מסמך אחד כאן שהגיע לידיי בדרך חוקית לחלוטין", אמר ד"ר קידר, בשעה שנופף במסמך מתוך חקירת הרצח. "המסמך הזה זכה לכותרת 'סודי ביותר' אך ורק בגלל שעולה ממנו ספק האם יגאל עמיר ירה ברבין. השימוש שעושה הפרקליטות, מי שהיה אז נציגת הפרקליטות, רות דוד. אני קורא מכאן, מבמה חשובה זו, וזה מוקלט וישודר, אני קורא להקים ועדה אמיתית שתבדוק את רצח רבין".\

ד"ר קידר הזכיר בדבריו את נחום שחף, בעל שורת תארים ארוכה ומי שהיה יועץ בענייני מז"פ לגופי הבטחון במדינת ישראל ואף ייצר עבורם מערכות, אשר חקר את הפרשה, לדבריו, לבקשת משפחת רבין. "מי שעושה זאת שנים זה פיסיקאי דגול נחום שחף. יש לו רשימה של תארים. התקשורת משתיקה, הפוליטיקאים רודפים אותו, המשטרה עדיין לא הגיעה אליו והיא עלולה, הפרקליטות ומעל כולם התקשורת. גבירותי ורבותי, תרבות ההשתקה וההחבאה ותרבות "הסודי ביותר" על כל מה שלא משתלב עם האג'נדה של מי שרצה להפליל את הימין ברצח רבין, היא רעה".

"עכשיו אני מטיל פצצת אטום: מי שכנראה, על פי החשד, על פי הסימנים, רצח את רבין – היה אדם שראשי התיבות שלו זה: י.ר. לא יצחק רבין. מי שעמד מאחורי העניין הזה הוא כנראה פוליטיקאי מוביל שרצה לחסל את יצחק רבין, בגלל שהוא רצה לצאת מהסכמי אוסלו. אני קורא להסיר את הכותרת השקרית "סודי ביותר" מעל המסמכים שלא משתלבים עם התאוריה שהימין רצח את רבין".

"24 שנים שהימין מוכפש. שהאוניברסיטה שלי מוכפשת בר אילן. בגלל מה שאולי לא יגאל עמיר עשה. והוא יושב בכלא בבידוד. למה בבידוד? כדי שלא יגיד את האמת לאף אחד".

את דבריו סיים קידר ואמר, "מכאן לחקירה האמיתית על רצח רבין. תודה רבה".

בסיום הדברים, הריע הקהל לד"ר קידר על האומץ להגיד מעל הבמה, בשידור, את הדברים הנחשפים בעיני התקשורת כ"הזויים ביותר".

תגובות (3) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


3 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד