בע"ה ז' סיון תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הבדואים החשודים בתקיפה - שוחררו ויעידו נגד שוטר

לאחר תקיפת השוטרים האלימה ברהט - בית המשפט שחרר את החשודים הבדואים שיגיעו מחר להעיד כנגד אחד השוטרים שנחקר במח"ש

  • ט"ז סיון תשע"ח - 21:48 30/05/2018
גודל: א א א

בית משפט המחוזי בבאר שבע שחרר הערב (רביעי) שלושה בדואים החשודים בתקיפת שוטרים ברהט בשבוע שעבר, וזאת בניגוד לעמדתה של המשטרה.

מוקדם יותר, ביקשה המשטרה להאריך את מעצרם של החשודים בשמונה ימים, אולם בית משפט השלום התנגד לבקשה. לאחר שנציג המשטרה הודיע כי בכוונת המשטרה להגיש הצהרת תובע כנגד החשודים, בגין תקיפת שוטרים בנסיבות מחמירות, הסכים בית המשפט להאריך את מעצרם של החשודים ביום אחד בלבד. אולם, עורך דינם של החשודים הגיש ערר על ההחלטה, ובית המשפט המחוזי כאמור שחרר אותם לביתם.

השלושה נעצרו במהלך התפרעויות ביום שישי האחרון ברהט. האירוע החל כאשר שוטרים ביקשו מנהג רכב לעצור לביקורת שגרתית. נהג הרכב, המחזיק ברישיון נהיגה שאינו בתוקף, פתח בנהיגה פראית והשוטרים החלו לרדוף אחריו. בשלב מסוים, יצאו שלושת החשודים מהרכב כשבידיהם אלות ואבנים והחלו לתקוף את השוטרים. תוך זמן קצר, הצטרפו להתפרעויות עשרות בדואים מהעיירה. 

   | הבדואים ששוחררו - יעידו מחר כנגד אחד השוטרים

החשודים אוסמה אבו סיאם, יוסף אל-עוברה ואוהיד אל-עוברה, נחקרו בגין עבירות של איומים, תקיפת שוטר בנסיבות מחמירות וסיכון חיי אדם בנתיב תחבורה ועוד.

במהלך האירוע, תועד אחד השוטרים כשהוא סוטר בפניו של אבו סיאם, אחד הבדואים החשודים בתקיפת שוטרים. השוטר נחקר תחת אזהרה במחלקה לחקירות שוטרים, הורחק מתחנת המשטרה ונאסר עליו ליצור קשר עם מוערבים באירוע.

שלושת החשודים, ששוחררו היום מבית המשפט, צפויים להגיע מחר למח"ש כדי למסור עדות כנגד השוטר.

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד