בע"ה י"א ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

נעצרו שלושה ערבים שגנבו כבשים

שלושה ערבים מהצפון נעצרו בחשד שגנבו כבשים בכפר מנדא. טרם נתפסו חשודים בהצתת הענק ביום ו' בעמק יזרעאל

  • מערכת הקול-היהודי
  • ל' תשרי תשע"ט - 10:37 09/10/2018
גודל: א א א
כבשים גנובות. ארכיון (דוברות המשטרה)
כבשים גנובות. ארכיון (דוברות המשטרה)

המשטרה מדווחת כי בסוף השבוע שעבר גנבו ערבים עדר כבשים קטן ממשק בכפר מנדא שבצפון.

אמש (ב') נעצרו שלושה ערבים בחשד לגניבה. החשודים, שניים מהם תושבי מנדא וערבי נוסף תושב כפר יאסיף הובאו לחקירה והיום הובאו לבימ"ש השלום בטבריה לדיון בבקשת המשטרה להאריך את מעצרם ומעצרם הוארך.

באותו לילה בו נגנבו הכבשים ביצעו ערבים אירוע טרור חקלאי נוסף, מהקשים ביותר בתקופה האחרונה. 

בשטח שבין בית זרזיר לכעבייה עלו באש 4 לולי עופות השייכים לתושב בית לחם הגלילית. באירוע הטרור החקלאי הזה, ירדו לטמיון ארבעה מליון שקלים אותם השקיע החקלאי דני סיגלר ועוד שנים של עבודה עלו באש שהציתו הערבים. יש לציין כי באירוע זה טרם נתפסו חשודים. 

בסרטון שפרסם סיגלר הוא עומד בתוך אחד הלולים שנשרפו ובסביבותיו נראים עשרות אלפי פגרי תרנגולות. "אני הגעתי לכאן ב-3:30 בלילה סתם כדי לעשות ביקורת, והגעתי ופשוט אני רואה שכל הלולים נשרפו, בו זמנית כל הלולים נדלקו כל הלולים כמו שאתם רואים, נזק של ארבעה מליון ₪", אומר סיגלר.

עוד הוא אומר כי "התרנגולות שרופות לגמרי על הרצפה זה פשוט מראה מזעזע עבודה של תקופה פשוט ירדה לטמיון. הנזק פה ענק אני לא חושב שיש לזה תקדים במדינה בצורה כזו זה פשוט נזק אדיר אני לא יודע איך אתאושש מנזק כזה".

סיגלר אמר כי אין לו שמץ של מושג מי יכל לעולל לו נזק כזה "אין לי מושג מי עשה לי כזה דבר אני לא מסוכסך עם אף אחד. לא זכור לי נזק כזה במדינה שפשוט חוות לולים שלימה נשרפה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד