בע"ה כ"ד שבט תשפ"ב
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

היועצת של עבאס שהתסיסה בפרעות - השתתפה בדיון רשמי במשרד החוץ

יו"ר רע"מ, מנסור עבאס וח"כ ווליד טאהא, התארחו לפגישה רשמית במשרד החוץ. יחד איתם התארחה אנהאר חיג'אזי, היועצת של עבאס שהתסיסה ברשתות בזמן הפרעות ולפניהן.

  • מערכת הקול-היהודי
  • א' אלול תשפ"א - 12:46 09/08/2021
גודל: א א א
(צילום: דוברות משרד החוץ)
(צילום: דוברות משרד החוץ)

יושב ראש מפלגת רע"מ של התנועה האסלאמית, מנסור עבאס וחבר הכנסת ווליד טאהא, התארחו לפגישה רשמית במשרד החוץ ונפגשו עם שר החוץ. יחד איתם התארחה אנהאר חיג'אזי, היועצת של עבאס שהתסיסה ברשתות החברתיות בזמן הפרעות. במהלך הביקור קיבלו סקירה על משרד החוץ ועל הפעילות המדינית של המשרד, ובנוסף העלו נקודות שקשורות לעבודתם מול המשרד בקשר לאזרחים וסטודנטים בחו״ל.

במקום להתלונן על המצב - בואו לייצר שינוי!

אלו ימי הקמפיין להגדלת מערכת התחקירים המשפיעה של הקול היהודי,


הצטרפו עכשיו וקחו חלק!

חה"כ עבאס אמר כי במהלך הסיור הכירו את הצוות המקצועי, במטרה ליצור ממשק עבודה שישרת את האזרחים והסטודנטים הערבים. שר החוץ לפיד הודה לח״כ עבאס וצוותו והבטיח להמשיך ולפעול יחד למען חברה טובה יותר.

בקרב צוותו של עבאס נמצאת גם היועצת, אנהאר חיג'אזי, שהשתתפה בפגישה עם מנכ"ל משרד החוץ, אלון אושפיז. חיג'אזי לא נמנעה בימי הפרעות לגלות אהדה ולהתסיס את האלימות הערבית כנגד היהודים.

בפוסט שהעלתה בכ"ו אייר, יומיים לפני תחילת מבצע 'שומר החומות' ולפני ירי הרקטות לעבר ירושלים, העלתה חיג'אזי תמונה של נער ערבי על מדרגות הר הבית זורק אבן וכתבה 'ויהרוג דוד את גוליית'.  בר"ח סיון, (12/5/21), פרסמה תמונות אש ולהבות בין מעזה, בין משכונת שמעון הצדיק ובין מטמרה, שם התרחש אחד ממקרי האלימות האכזריים במהלך הפרעות, כתבה 'שמור את שכונת שייח ג'ראח'.

לאנהר חיג'אזי קרוב ל-3000 עוקבים בחשבון הפייסבוק ולמרות שנכנסה לתפקיד רשמי בכנסת ישראל, חודש מאוחר יותר, התמונות והכיתוב עדיין מופיעים בדף הפייסבוק שלה.

מאיר אטינגר, שעוקב אחר פעילות ראשי התנועה האסלאמית, כותב: "מההסתה והתמיכה לפני המאורעות ואחריהן, התנועה האסלאמית לא שינתה את עורה, לצד המשחק הפוליטי שמתרחש בדרגים הגבוהים, פעילי השטח של רע"מ בערים המעורבות כמו לוד, היו שותפים מלאים להסתה, לארגון ההפגנות, ולשלהוב השבאב, וגם כעת מובילים את התמיכה בעצורים".

חשוב לציין כי משרד החוץ הוא גוף ההסברה הרשמי של מדינת ישראל ומנוהל על ידיו. מדוברות משרד החוץ לא נמסרה תגובה.

תגובות (1) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


14 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 71 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד