בע"ה ז' חשון תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

המחווה המרגשת של ילדי כפר האורנים לכבאים

לאחר שעמלו במשך שעות לכבות שריפה שפרצה סמוך לכפר האורנים ביום שישי האחרון, הפתיעו ילדי הישוב את הכבאים כשדפקו על דלתות תחנות הכבאות

  • יח"צ
  • כ"ד תשרי תשפ"א - 09:36 12/10/2020
גודל: א א א

ילדי היישוב כפר האורנים התדפקו על דלתות תחנות הכבאות במחוז ש"י, מתיתיהו, גבעת זאב וכן תחנת מודיעין של מחוז מרכז.

אלו שלושת התחנות שנתנו את המענה הראשוני לשריפה שפרצה ביום שישי סמוך לכפר האורנים. הכבאים פעלו לכבות את השריפה במשך מספר שעות, בערב חג שמחת תורה.

ברוך השם, לאחר מספר שעות השיגו הכבאים שליטה על האש ואיש לא נפגע באירוע.

את התחושות שאופפות את תושבי כפר האורנים ניתן לקרוא במכתבים אותם כתבו ילדי היישוב ללוחמי האש ובדבריה של גילי כהן תושבת כפר האורנים:

"בסיום השריפה ביום שישי, כשחזרנו הביתה לכפר הירוק שלנו שהפך שחור ברגע, פגשתי את לוחמי האש ליד הגדר מקפלים זרנוקים לתוך הכבאית. הם נראו עייפים כל כך אחרי כל העבודה הקשה שביצעו אצלנו. הם עמלו שעות בתוך האש כדי לשמור על הכפר שלנו".

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

"סיפרתי להם", ממשיכה גילי, "שראיתי שיש עדיין קוצים בוערים, הם ענו לי "בואי, תראי לי איפה בדיוק-אני איתך".

"עם דמעות בעיניים והכרת תודה על ההקשבה והרצון הטוב שלו, ליוויתי את הלוחם למקום. הוא לא זז משם עד שהכל כבה. הלוחמים האלה מקצועיים. אנושיים. רגישים. בימים כאלה כשהכל כל כך מתהפך בבטן, מפולג נפיץ ודליק - טוב להרגיש בטוח ומוגן".

"קשה להודות לכם במילים. כי אין מילים שיספיקו לתודה שלנו. הצלתם אותנו. יכל להיות פה אסון ענק. אז נודה לכם במחשבות ורגשות. אתם כנראה תשארו בליבנו לעד".

מפקד מחוז יו"ש טפסר שיקו בר דוב התייחס אף הוא למחווה המרגשת: "כמפקד המחוז אני מכיר את מקצועיותם ופועלם של לוחמי האש המתנדבים ומטה המחוז. שמח אני כי עמדנו במשימתינו והשריפה הסתיימה ללא נפגעים בנפש, ועם פגיעה מועטה ברכוש לאור הסכנה הרבה שנשקפה ליישוב. אני מודה לתושבי כפר האורנים על המילים החמות והמחווה המרגשת, כולי תקווה כי יצליחו לשקם במהרה את הכפר היפה ושיחזרו לשגרת חיייהם כבתחילה".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 23 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד