בע"ה כ"ז שבט תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפעילים טענו כי ניסו לדרוס אותם – המשטרה: "היזק לרכוש"

פעילי מפלגת נעם ניצלו ברגע האחרון מפגיעת רכב, לטענתם מדובר בניסיון דריסה. המשטרה סיווגה את האירוע כעבירת רכוש בלבד והנהג שוחרר לביתו

  • יהודה פרל
  • כ"ח אב תשע"ט - 14:04 29/08/2019
גודל: א א א
זירת האירוע בצומת ירקון.
זירת האירוע בצומת ירקון.

תלונה על ניסיון דריסת פעילי נועם סווגה בידי המשטרה כעבירת רכוש בלבד, כך עולה מתוך דוח המשטרה על הגשת התלונה.

האירוע התרחש ביום רביעי בשעות הצהרים. פעילי מפלגת נעם תלו שלטי תעמולה בצומת ירקון, כשלפתע רכב שנסע בקרבת מקום האיץ לעברם. הפעילים קפצו הצידה ברגע האחרון ברוך ה' לא נפגעו.

לתכנים הייחודים והמקוריים של הקול היהודי - הורידו את האפליקציה שלנו >>

הירשם לתפוצת המייל של הקול היהודי >>

"עמדתי בצומת ירקון, ותלינו שלטים של מפלגת נעם", סיפר הנער שניצל מניסיון הדריסה. "לפתע הגיע לעברנו רכב שחור, נסע במהירות, עלה על המדרכה דרס את השלט, הרס את הציוד. קפצנו הצידה, אם לא היינו קופצים לא יודע אם הייתי יכול למסור פה עדות. הנהג יצא מהרכב צעק והעיף לנו את השלט", תיאר הנער את האירוע ואמר כי פנה למשטרה להגיש תלונה.

הנערים הגיעו לתחנת המשטרה בפתח תקווה ומסרו עדות. האירוע סווג כבר בתחילתו, עוד לפני שמיעת גרסאות נוספות, כ'היזק לרכוש בזדון', זאת למרות שהנערים סיפרו כי ניסו לדרוס אותם והם נצלו אך בנס, מה שהיה צריך להביא לחשד לעבירה של 'סיכון חיי אדם בנתיב תעבורה'.

הרב דרור אריה יו"ר המפלגה שהגיע לתחנה וחיזק את הנערים מסר "אנחנו פה עם הנערים, הם הגיעו להגיש תלונה במשטרה. ניסו היום לדרוס אותם, ממש לדרוס בגלל שהם תלו שלט של נעם. תודה רבה על הפעילות, ולא לפחד כלל".

לקול היהודי נודע כי נהג הרכב כבר מסר עדות במשטרה וכי המשטרה מתייחסת לאירוע כתאונה בשל שגגה שנבעה ממערכות מיוחדות שהותקנו ברכב. הנהג, שכאמור לפי טענת הפעילים ניסה לדרוס אותם, שוחרר לביתו.

מהמשטרה נמסר לקול היהודי כי "אמש הוגשה במשטרה תלונה במשטרה והיא נבדקת".

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 38 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד