בע"ה ז' תשרי תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

הפצועה מעפרה ראתה לראשונה את תינוקה

מצבה של פצועת הפיגוע בעפרה שירה יעל איש-רן ממשיך ב"ה להשתפר אך מצבו של התינוק עדיין קריטי - הבוקר הם הופגשו לראשונה

  • דוד אור שחר
  • ד' טבת תשע"ט - 16:13 12/12/2018
גודל: א א א
(צילום: ענבל ראובני/TPS)
(צילום: ענבל ראובני/TPS)

אביה של שירה איש רן, שנפצעה קשה בפיגוע בצומת עפרה סיפר כי בתו ראתה הבוקר (ד') לראשונה את בנה התינוק שיולד ממנה לאחר הפיגוע.

במצבה של שירה חל שיפור והבוקר הודיעו מבית החולים כי היא כבר איננה מונשמת ומורדמת. עם זאת, מצבו של התינוק מוסיף להיות קריטי והרופאים נלחמים על חייו.

במשפחה שבים ומבקשים מהציבור להוסיף ולהתפלל על שירה יעל בת ליאורה שרה ועל הרך הנולד בן שירה יעל.

מוקדם יותר היום ביקרה סגנית שר החוץ ציפי חוטובלי את שירה בבית החולים שערי צדק.

עם צאתה מבית החולים אמרה חוטובלי: "ביקרתי היום את שירה ועמיחי שנפגעו בפיגוע הירי הקשה בעפרה. פגשתי שתי משפחות מופלאות, משפחת סילברשטיין ומשפחת איש רן, שלא הפסיקו להודות על הנס הגדול של ההתאוששות של שירה, ועל כל התפילות של עם ישראל בכל רחבי העולם. בשמם אני רוצה לבקש: תמשיכו להתפלל. לצערנו הרב התינוק של שירה ועמיחי עדיין בסכנת חיים. לרפואת: שירה יעל בת ליאורה שרה ולרפואת התינוק הקטן", הוסיפה סגנית השר.

אתמול ביקר את הפצועים ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן שחידד שוב מה לטעמו היא התגובה המשמעותית כנגד הטרור. "פגשתי במשפחה אצילית, אנשים מלאי אמונה, אנשים גיבורים שהם תפארת מדינת ישראל. אולם הביקור הזה גם חידד בי את החשיבות של שינוי הפרדיגמה. לא ייתכן שנהיה רק מגיבים", אמר דגן.

''מדינת ישראל מאבדת את ההרתעה. צריך לעשות שינוי חשיבה אסטרטגי דרמטי גם להקים ישוב חדש כתגובה וגם לעשות פעולות תגמול כנגד קיני המחבלים והרשות הפלסטינית שמסיתה לטרור", הדגיש ראש מועצת שומרון.

 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 7 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד