בע"ה י"א ניסן תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

זנדברג נפגשה עם אבו מאזן - זעם מימין

אמש (ב') נפגשה יו"ר מרץ תמר זנדברג עם אבו מאזן - בהנהגה הערבית אומרים בימים האחרונים כי הם: "מעדיפים את ממשלת גנץ"

  • מערכת הקול-היהודי
  • ד' אדר ב תשע"ט - 11:50 11/03/2019
גודל: א א א
בניין המוקטעה ברמאללה. ארכיון (אהוד אמיתון TPS)
בניין המוקטעה ברמאללה. ארכיון (אהוד אמיתון TPS)

בעוצמה יהודית תוקפים בחריפות את יו"ר מרצ תמר זנדברג, שביקרה אמש את יו"ר הרשות הפלסטינית אבו מאזן ברמאללה.

"מי שמבקשת לפסול את מועמדי עוצמה יהודית, אלו ששולחים את בניהם לקו הראשון בצה"ל ומוסרים נפשם למען עם ישראל, נפגשה היום עם רב המרצחים אבו מאזן – האיש שתכנן את טבח הילדים במעלות, האיש שמכחיש את שואת העם היהודי, האיש שקורא כיכרות על שם מחבלים ומעביר להם משכורות לבתי הכלא, זהו האיש איתו נפגשה זנדברג, שאיבדה מזמן כל מוסר יהודי בסיסי".

לדברי אנשי עוצמה יהודית, "זנדברג היא הדוגמא המובהקת לשפל בו נמצא השמאל הקיצוני הישראלי. בשמאל הקיצוני זו המשוואה: אוהבי ישראל אאוט, שונאי ישראל אין".

בעוצמה יהודית מוסיפים כי "המדיניות אותה תנקוט עוצמה יהודית כנגד המחבלים מהרשות הפלסטינית היא ברורה: אנו נפסיק באופן מיידי את התיאום המדומה עם 'מנגנוני הבטחון', נפרק אותם מנשקם, ונחזיר את מדיניות הסיכולים הממוקדים לפעילות, כאשר אבו מאזן יהפוך מפרטנר למבוקש". 

במקביל, הבוקר פרסם עיתון ישראל היום כי למרות שעד כה היה נראה כי העמדה הרשמית של ההנהגה הערבית בבחירות הקרובות לכנסת היא שברמאללה אין העדפה ברורה לגוש ימין או לגוש שמאל. בכירים במוקטעה הודו אתמול בשיחה עם "ישראל היום" כי ההנהגה הערבית מעדיפה את גנץ וכחול לבן על קדנציה נוספת של בנימין נתניהו.

בכיר נוסף ברמאללה אישר גם הוא כי בהערכת מצב שנערכה לאחרונה בלשכת אבו מאזן המסקנה הברורה היתה כי ברמאללה מעדיפים לראות את גנץ ולפיד עומדים בראש מפלגת השלטון הבאה בישראל, "למרות שלא מדובר בראשי מרצ ושלום עכשיו", כך לדבריו. 

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


1 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 8 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד