בע"ה כ"ז אב תשפ"א
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חברת החשמל תאפשר לשלם חובות ללא ריביות ועמלות ובפריסה נוחה

חברת החשמל מודיעה היום על מבצע גבייה שמטרתו עידוד לקוחות פרטיים ועסקיים לשלם את כלל חובותיהם השוטפים בגין שימוש בחשמל מאז תחילת שנת 2020.

  • יח"צ
  • ט"ו כסלו תשפ"א - 09:47 01/12/2020
גודל: א א א

כחלק ממהלכי חברת החשמל לטובת לקוחות החברה ובמטרה לצמצם את היקף החובות הפעילים, מכריזה החברה על מבצע לעידוד לקוחות לתשלום כלל חובותיהם השוטפים בשנת 2020 בגין שימוש בחשמל.

במהלך תקופת המבצע, חודש דצמבר, יוכל כל לקוח אשר צבר חובות החל מינואר 2020, להסדיר את חובו ללא תוספת ריביות ועמלות ובפריסת תשלומים נוחה.

עם תחילת התפשטות מגיפת הקורונה, במרץ 2020 , הודיעה חברת החשמל כי לא תנתק לקוחות חייבים, אפשרה מתן קודי חירום ללקוחות מונה תשלום מראש וסיפקה במשך שלוש תקופות שונות  אשראי נוסף של 30  ימים לעסקים קטנים ובינוניים, וזאת בנוסף להסדר פריסת התשלום לחשבונות שוטפים . בתקופה זו  גדלו חובות הלקוחות לחברה פי 2.

לקבלת עדכונים מהקול היהודי בווצאפ >> | הירשמו לניוזלטר שלנו >> | ​הורד את האפליקציה של הקול היהודי >>

כעת  מודיעה החברה על מבצע שמיטת ריביות ועמלות ללקוחות שצברו את חובותיהם בגין חשבונות שהופקו במהלך שנת  2020 אשר יסדירו את חובם במהלך חודש דצמבר השנה. לקוחות חייבים אשר ישלמו עד 3 תשלומים יקבלו פטור מלא מתשלום ריבית  ועמלה על כל החוב, לקוחות אשר ישלמו בין 4 ל 5 תשלומים יחויבו ב 70% מסכום הריבית והעמלה.

חשוב לציין כי מדובר במבצע חד פעמי, אשר יסתיים ביום 31.12.20 .

אורן הלמן, סמנכ"ל שירות שיווק ורגולציה אמר, כי "עם תחילת התפשטות הקורונה, ומתוך הבנה למצב לקוחותיה, חברת החשמל אפשרה הקלות רבות ללקוחות, דבר שגרר גידול בחובות לחברת החשמל. מבצע שמיטת הריביות והעמלות הוא צעד נוסף במטרה להקל על הלקוחות. זו הזדמנות חד פעמית לשלם חובות שנצברו במהלך תקופה זו ללא תשלום נוסף כדוגמת ריביות. אני קורא לכל אותם לקוחות לנצל את ההזדמנות חד-פעמית ולסלק את חובם. בסופו של דבר חברת החשמל היא חברה עסקית  ותשלומים אלו יאפשרו  את המשך ההשקעות בתשתית  ויישום תכניות הפיתוח של החברה לטובת שיפור ואמינות אספקת החשמל".

תגובות (0) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד