בע"ה כ"א אב תש"פ
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

חברת הנהלת 'בצלם' גאה בבאסל גטאס

"השימוש הנאצל והראוי ביותר שעשה חבר כנסת בחסינות הפרלמנטרית שלו", כתבה נוי על הברחת הפלאפונים למחבלים

  • מערכת הקול-היהודי
  • ח' תמוז תשע"ז - 16:33 02/07/2017
גודל: א א א

אורלי נוי חברת הנהלת בצלם פרסמה היום מאמר ובו היא מביעה תמיכה פומבית במעשהו של ח"כ לשעבר באסל גטאס שנשלח היום לכלא על עבירות סיוע לטרור והברחת פלפונים למחבלים רוצחים.

במאמר שפורסם באתר השמאל הקיצוני שיחה מקומית כותבת נוי כי היא גאה יותר מתמיד להיות תומכת מפלגת בל"ד, ומתארת כיצד בל"ד פועלת נגד ישראל מתוך הכנסת, דבר שלדבריה מכעיס מאוד את השלטון בישראל.

"באסל גטאס ייכנס היום לכלא לשנתיים מפני שלא רק שסירב "להכיר תודה" על ישיבתו בפרלמנט, אלא השתמש בפריבילגיות שהיא הקנתה לו ככלי במאבק שהשלטון מנסה לדכא בכל דרך אפשרית.... והוא גם לא עשה זאת למען טובות הנאה אישיות, אלא לקח סיכון אישי עצום כדי להתקומם נגד אחד מהביטויים הבזויים ביותר של משטר הדיכוי המושת על בני עמו. במובן הזה, הוא עשה בעיני את השימוש הנאצל והראוי ביותר שעשה חבר כנסת בחסינות הפרלמנטרית שלו", כתבה נוי.

שי גליק מנכל ארגון בצלמו אמר בתגובה: "שוב נקרעת המסיכה מעל פניהם של מגיני "זכויות האדם", ארגון בצלם וחבריהם. מדובר בארגונים אנרכיסטים התומכים במחבלים ובמעשיהם. אני קורא ליועמ"ש לממשלה לפעול בכל כוחו נגד כל מעשה של הבעת תמיכה במעשה טרור".
 

תגובות (5) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


0 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 11 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד