בע"ה כ"ד אב תשע"ט
הרשמה לניוזלטר שלנו

Close

טרגדיה: בנו של הרב מיכי מרק הי"ד נהרג בתאונה

שלומי מרק, בנו של הרב מיכי הי"ד שנרצח בהר חברון, נהרג בתאונת דרכים. "לאחר הפיגוע שלומי היה עמוד התווך של המשפחה"

  • מערכת הקול-היהודי
  • כ"ד אדר ב תשע"ט - 14:04 31/03/2019
גודל: א א א
שלומי ז"ל בהלווית אביו (צילום: מישאל שפיצר/TPS)
שלומי ז"ל בהלווית אביו (צילום: מישאל שפיצר/TPS)

אבל כבד.

שלומי מרק (29), תושב הישוב ובנו של הרב מיכי מרק הי"ד, שנרצח בפיגוע בהר חברון, נפטר היום (א') מפצעיו לאחר שנפצע אנושות בתאונת דרכים קשה בליל שבת סמוך לקריית גת על כביש שש בדרכו לעבודה ביטחונית.

שלומי היה בדרכו לעבודתו במשרד ראש הממשלה כאשר התנגש עם אופנועו בגדר השוליים וכתוצאה מכך נפצע אנושות. הוא טופל במקום על ידי צוותי מד"א ופונה לבית החולים סורוקה בבאר שבע אך לא שרד את הפציעה הקשה.

בהודעת המשפחה נכתב: "בכאב אין סופי וצער רב אנחנו נאלצים להודיע על פטירתו של בעלי, בני ואחינו היקר דוד שלמה (שלומי) בן הרב מיכאל מרק בעקבות תאונת דרכים נוראית בדרכו לעבודה במשרד ראש הממשלה. ההלוויה תתקיים מחר, יום שני בהר המנוחות בירושלים".

הרב מיכאל (מיכי) מרק הי"ד נרצח בפיגוע ירי  קשה לפני כשנתיים סמוך ליישוב עתניאל שבדרום הר חברון.

שלומי בנו, נשוי ליסכה, גם היא בת עתניאל שאביה אליהו בן עמי הי"ד נרצח בפיגוע ירי, ואב לשלושה ילדים, הקטן שבהם פעוט כבן שלושה חודשים. לאחר הפיגוע, בו גם נפצעה אמו של שלומי, היה שלומי, הבן הבכור, לעמוד התווך לאימו ולאחיו הצעירים.

יוחאי דמרי ראש מועצת הר חברון תושב עתניאל וחבר משפחת מרק:  "המומים כואבים ולא מאמינים לנוכח הטרגדיה הנוראה של מות חברנו שלומי מרק, בנו הבכור של יקרנו הרב מיקי מרק הי"ד 

שלומי, אב לשלושה נשוי ליסכה ששכלה את אביה אליהו בן עמי בפיגוע. שניהם בני עתניאל ותושבי עתניאל היוו לכולנו דוגמה ומופת להתמודדות ולקיחת אחריות.

שלומי, מרגע שהתגייס ועד היום בחר לתרום את מיטב שנותיו לביטחון ישראל כקצין ולאחר מכן במערכת הביטחון.

אנו נפרדים משלומי בפרשת שמיני בה קראנו על שתיקתו הרועמת של אהרון לנוכח מותם הפתאומי של שני בניו.

מערב שבת אני מלווה את משפחת מרק ליבנו נקרע בשעות קשות אלו, אנו נושאים עיננו ומבקשים מריבנו של עולם שיאמר לצרותנו די ויביא מזור ומנוחה למשפחה היקרה."

תגובות (4) פתיחת כל התגובות כתוב תגובה
מיון לפי:

האינתיפאדה המושתקת


2 אירועי טרור ביממה האחרונה
האירועים מה- 24 שעות האחרונות ליומן המתעדכן > 19 מהשבוע האחרון

סיקור מיוחד